Щодо полювання на борсука.

север

ветеран форуму
надійна команда
Думаю рук в зале будет очень немного... а может и вообще не будет...
В усі наступні роки з 2015 і по 2019 ліміти на добування борсука в Україні не затверджувались.
Так в интернете и т.д. полно предложений по продаже барсучьего жира, шкур и т.д. в Украине.
Вопрос:
Як це можна пояснити.
?
 

Fonex

Снайпер
У меня уже несколько бывших "коллег" выпали из обоймы элементарного общения.
Когда были замечены в явных нарушениях охоты.
Охота- для каждого своя. И иногда за Охоту выдают то, что по отношению к ней является антиподом.
Не в бровь, а в глаз!Точняк!
 

Hovarf

Слідопит
Гарне питання...Полювання дозволено
Добрий день, Сергій Васильович. Ви займаєтесь мисливським впорядкуванням угідь, отже ви є людиною фаховою в мисливському господарстві. Тому прошу Вас, поясніть будь ласка, яким чином проводиться полювання на борсука в нас в Україні в даний час. Питання не просте, але хотів би почути Ваш коментар.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Добрий день, Сергій Васильович. Ви займаєтесь мисливським впорядкуванням угідь, отже ви є людиною фаховою в мисливському господарстві. Тому прошу Вас, поясніть будь ласка, яким чином проводиться полювання на борсука в нас в Україні в даний час. Питання не просте, але хотів би почути Ваш коментар.
Пану Я. будет очень уместен подобный вопрос.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Пану Я. будет очень уместен подобный вопрос.
Добрий день, Сергій Васильович. Ви займаєтесь мисливським впорядкуванням угідь, отже ви є людиною фаховою в мисливському господарстві. Тому прошу Вас, поясніть будь ласка, яким чином проводиться полювання на борсука в нас в Україні в даний час. Питання не просте, але хотів би почути Ваш коментар.
Що коментувати якщо немає лімітів , то як його добудеш, тільки незаконно, тобто браконєрським методом.
Тим більше це нічна тварина
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Тим більше це нічна тварина
Норным собакам абсолютно все равно, ночной образ жизни ведет барсук или дневной.:D
Тем более, что охота разрешена за час до восхода солнца и час после его заката . А именно в это время барсук или покидает нору или возвращается в нее.
 
Останнє редагування:

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Норным собакам абсолютно все равно, ночной образ жизни ведет барсук или дневной.:D
Тем более, что охота разрешена за час до восхода солнца и час после его заката . А именно в это время барсук или покидает нору или возвращается в нее.
Згадався анекдот :
Вийшла заміж українка за узбека. Він їй і каже:
- Слюшій жіна, єссі я прішоль домой і у мінє тубітейке справа - то я злой, можешь бояться. А єссі тубітейке слєва - то я добрій, не бойсє.
А жінка і каже:
-Якщо ти прийшов додому, а у мене руки в боки - то мені до п.....и, де твоя тюбєтєйка!

так що різниці немає "за час до восхода солнца чи час после его заката"
 

Hovarf

Слідопит
Що коментувати якщо немає лімітів
Саме це мене і цікавить - чому їх нема. Адже ЗУ "Про мисливське господарство і полювання" дозволяє полювати на борсука. Доречі, в 2014 році ліміти на борсука були погоджені в кількості 80 голів (в т. ч. по УТМР - 45 голів), а в наступні роки їх чомусь нестало. Хіба вам не цікаво - чому?
 

Hovarf

Слідопит
Тим більше це нічна тварина
Я з Вами не згідний. Практично всі звірі, починаючи від зайця закінчуючи кабаном вночі ведуть активний спосіб життя і харчуються, а вдень - відпочивають. Отже їх так само можна вважати "нічними тваринами". Але ж ми на них полюємо. Доречі для полювань на борсука можна використовувати норних собак.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Саме це мене і цікавить - чому їх нема. Адже ЗУ "Про мисливське господарство і полювання" дозволяє полювати на борсука. Доречі, в 2014 році ліміти на борсука були погоджені в кількості 80 голів (в т. ч. по УТМР - 45 голів), а в наступні роки їх чомусь нестало. Хіба вам не цікаво - чому?
можливо ліцензії не користувалися спросом, і користувачі не показали " прироста" і щільність була така, що не дали лімітів. ІМХО
 

kef

Зброяр
А ви поцікавтеся в тих хто торгує борсучим жиром. І яка ціна за нього. Для них це прибутковий бізнес. А нам тільки залишається лисів ганяти .
 

vlad88

Мисливець
Кому тот жир нужен??? Единицы его используют. Не такой это и бизнес. Да и мясо барсука на любителя. Вот лучше как быть в такой ситуации: Идешь вечером домой с охоты на фазана, с лаечкой, а она барсука взяла. Кто виноват? Не нужно писать, что нужно собачку забрать было. Если лайка рабочая, то это почти не возможно, да еще если в терновнике или кустах каких-то. Что делать со зверем? Как не стать бракошей?
 

kef

Зброяр
Кому тот жир нужен??? Единицы его используют. Не такой это и бизнес. Да и мясо барсука на любителя. Вот лучше как быть в такой ситуации: Идешь вечером домой с охоты на фазана, с лаечкой, а она барсука взяла. Кто виноват? Не нужно писать, что нужно собачку забрать было. Если лайка рабочая, то это почти не возможно, да еще если в терновнике или кустах каких-то. Что делать со зверем? Как не стать бракошей?
Гляньте скільки пропозицій (продам борсучий жир). Не тільки аптечний а і від мисливців. Безліч оголошень на любий смак і ціну.
 

vlad88

Мисливець
Ну объявления действительно есть.. Но покупают ли люди? Мне кажется что большинство сейчас, идут в аптеку, не доверяют народным средствам лечения. Сам имею пасеку, так вродибы мед, он нужен всем, а нет , продать по достойной цене проблема. Так и с барсучим жиром, кажется мне. ИМХО.
 

Зверобой 60

Мисливець
С Вами не согласен.Ибо как раз борсучий жир являеться народным средством лечения многих заболеваний и в аптеке его нет и не будет.За борсука как за зверя и очень серьезного зверя в плане добычи рассказывать много не буду,скажу лишь что своего ж.ш. фокстерьера потерял именно на борсуке.
 

Panters

Снайпер
С Вами не согласен.Ибо как раз борсучий жир являеться народным средством лечения многих заболеваний и в аптеке его нет и не будет.За борсука как за зверя и очень серьезного зверя в плане добычи рассказывать много не буду,скажу лишь что своего ж.ш. фокстерьера потерял именно на борсуке.
Цього сезону в мене два фокса пропало, полювали на кабана
залізли в нору і по сей день, зараз вже трохи відлягло якби,
а спочатку ні їсти ні спати не міг, допомогти ніяк , нора на
крутому схилі, не відкопати. А на рахунок жиру то в аптеці
невідомо що воно таке, його топити потрібно виключно на пару,
інакше не буде мати своїх природніх властивостей, сам періодично
вживаю (хронічний бронхіт). Спецом на борсука з собаками ніколи
не полював, тільки з засідки і виключно одного в сезон, для власних
потреб, більше й не треба, багатьом роздавав жир хто звертався,
в нас його знайти не просто, на борсука майже не полюють,(випадково)
то його розвелось багато.
 

vlad88

Мисливець
У брата был ягдтерьер. так брат целый день возле норы просидел. Собака на верх не выглядывала даже воздуха хапнуть. Так и пошел домой, оставив курточку возле норы. На след день ягдтерьер без сил лежал на куртке, весь подертый, долго потом морда заживала. Как на меня охота на барсука с норными на норах, это большая тупость. Лучше вообще ни фоксов, ни ягдов с норами не знакомить. Ну разве что таксу...
 

Panters

Снайпер
У брата был ягдтерьер. так брат целый день возле норы просидел. Собака на верх не выглядывала даже воздуха хапнуть. Так и пошел домой, оставив курточку возле норы. На след день ягдтерьер без сил лежал на куртке, весь подертый, долго потом морда заживала. Как на меня охота на барсука с норными на норах, это большая тупость. Лучше вообще ни фоксов, ни ягдов с норами не знакомить. Ну разве что таксу...
В мене був раніше ж.ш. ягд, до нори геть байдужий,
а на кабана собака був супер, застрелило бидло по п'яні.
В інеті бачив багато відео полювання на борсука з собаками,
і в більшості випадків щоб добути звіра розкопували нори, що
ніяк не допустимо, навіть не знаю які слова підібрати для обурення,
після нас хоч потоп, розкурочують місце проживання дичини і
поводять себе наче зробили якийсь подвиг.
 

andryx1

Снайпер
Ну объявления действительно есть.. Но покупают ли люди? Мне кажется что большинство сейчас, идут в аптеку, не доверяют народным средствам лечения. ИМХО.
В аптечному борсучому жирі,вміст натурального жиру 10-15% і то не факт.
Сам имею пасеку, так вродибы мед, он нужен всем, а нет , продать по достойной цене проблема. ИМХО.
Кому потрібний Ваш мед ? В магазині меду повно.:)
 

Hovarf

Слідопит
Ст. 17 ЗУ "Про мисливське господарство та полювання" визначає перелік мисливських видів, на які проводиться полювання по ліцендзіях. До цього переліку входять всі парнокопитні, білка, бабак, бобер, БОРСУК, ондатра та куниця лісова. А ст. 16 цього самого ЗУ визначає перелік мисливських видів, на які здійснюються полювання відповідно до затверджених лімітів. До цього переліку входять також всі парнокопитні, білка, бабак, бобер, ондатра та куниця лісова. Як бачимо, цей список повністю дублює список ліцендзійних видів, тобто тих видів, полювання на яких проводиться по ліцендзіях. Але в ньому чомусь нема лише БОРСУКА. Виходить, що ст. 17 ЗУ стосовно борсука протиречить ст. 16 ЗУ. Бо як можна полювати на борсука по ліцендзії, якщо такої ліцендзії теоретично не можна отримати (ліміти на борсука ж не затверджуються). Що це, ще один абсурд нашого законодавства чи я щось не так розумію? Може хтось це пояснити? Дуже прошу в цій темі писати коментарі стосовно конкретного питання, а не про мисливську етику, властивості борсучого жиру та тому подібне.
 
Зверху