Щенки Російського Мисливського Спаніеля Тернопіль

Статус
Закрита.

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Добрий вечір!
Будь ласка! Відповідно правил форуму.
Виставте довідку про походження!
В разі відсутності, Ваше оголошення буде видалено
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Доброго дня!
У зв'язку з "0" рівнем виконання законодавчої бази по мисливському собаківництву, та передачею свої зобов'язань Держлісагенством до громадських організацій - документи видані клубом "Каніс" де юре можна вважати Законними, але ККУ та клуб "Каніс" не веде племінну роботу, не займається кінологічною діяльністю що стосується мисливського собаківництва, також не визнається ні ФМСУ ні КСУ, а ні УТМРом, тому на практиці при купівлі даних цуценят майбутньому власнику прийдеться дуже не легко...
З оголошення виходить що вище згадані плідники руського мисливського спанієля мають не підтверджене походження, та без перевірок на мисливські якості без котрих не допустима племінна робота... Тому я як модератор візьму на себе відповідальність і дозволю собі сказати, що "я категорично не рекомендую мисливцям купувати даних цуценят для використання у полюванні"
 

Олів4ик

Новачок
Ну можливо і так ,каніс не веде змагань по робочих якостях собак,але в суки є плем допуск по екстерєру,а в кобеля є плем допуск по робочих дипломах.
Одне що можу сказати були б в кку змагання то сука взяла б дипломи а так лише фото докази
 

Вкладення

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ну можливо і так ,каніс не веде змагань по робочих якостях собак,але в суки є плем допуск по екстерєру,а в кобеля є плем допуск по робочих дипломах.
Одне що можу сказати були б в кку змагання то сука взяла б дипломи а так лише фото докази
Напишіть вірний номер телефону!
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Дайте походження на суку, і племінний допуск на неї, скиньте скан документів на цуценята і вкажіть ваш номер телефону.
P.S
Давайте вище наведені дані, і я підчищу тему
 

Олів4ик

Новачок
Дивіться в мене є всі документи окрім плем допуску,він в організації в Тернополі.В ККУ плем допуск видається тільки після виставки і огляду кінолога.
Тут дві щенячки,бо залишилось всього 2 щенятка,а номер телефону в оголошенні вказаний правильно.
 

Вкладення

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Дивіться в мене є всі документи окрім плем допуску,він в організації в Тернополі.В ККУ плем допуск видається тільки після виставки і огляду кінолога.
Тут дві щенячки,бо залишилось всього 2 щенятка,а номер телефону в оголошенні вказаний правильно.
Добрий день!
Будь ласка! ДАЙТЕ ЩЕ РАЗ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ!
 
Статус
Закрита.
Зверху