Шукаю дресирувальника для курцхаара Вишгород

Skif8

Мисливець
Шукаю дресирувальника для навчання курцхаара і мене звісно ;). Маю красуню-дівчинку 4 місяців. Територіально проживаю біля міста Вишгорода. Буду вдячний всім за пораду.
 

Saash

Мисливець
Навчай сам! Є безліч відео по навчанню та натасці собак! Маю курца вже 3,5 роки! Це моя перша собака та перший досвід! Сам навчив сам виняньчив! Тепер радію кожному виходу з даним песиком на полювання! Якщо є бажання то все вийде!
 

cagor

Слідопит
Шукаю дресирувальника для навчання курцхаара і мене звісно ;). Маю красуню-дівчинку 4 місяців. Територіально проживаю біля міста Вишгорода. Буду вдячний всім за пораду.
А вам нужен общий курс дресировки или натаска? Если дресирова то можно к любому кинологу их есть у нас в стране. Натасчика не не посоветую я узнавал очень дорого. Но я думаю правильно вам посоветовал Saash, заниматся самому, у меня Бретон 5,5 месяца я занимаюсь сам, главное не здаватся и все получится, я несколько раз опускал руки и хотел обращатся к кинологу, но все же упорство победило, у нас послушание пока на 4+ по 5 балам (ну по уровню моего видения), и стойки уже делаем. Главное упорство, ну и желание есно. Им главное дать понять что ты хочеш и если тебя собакча любит то будет делать с удовольствием.
 

Skif8

Мисливець
Дякую мужики. Дресирувальника шукаю для натаски собаки. загальний курс я вже проходив з німецькими вівчарками, а мисливська собачка в мене вперше, тому і боюсь наступити на граблі.
 
Зверху