Штрафні бали.( БАН)

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Никакой фантастики - за набранные штрафные баллы программа форума по совокупности и забанила.
Начинаем бороться с флудом в разделах продаж.
Можна по докладніше про штрафні бали. Дякую.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
При выдаче пользователю предупреждения ( жёлтая карточка ) - автоматически начисляется 35 штрафных баллов.
Если в течении месяца набирается 105 баллов, то программа автоматически блокирует пользователя на месяц.
За что выдаются предупреждения - смотрите правила форума.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
При выдаче пользователю предупреждения ( жёлтая карточка ) - автоматически начисляется 35 штрафных баллов.
А як узнати що в тебе попередження (одне, два) і ти під "ковпаком".
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
При выдаче пользователю предупреждения ( жёлтая карточка ) - автоматически начисляется 35 штрафных баллов.
Если в течении месяца набирается 105 баллов, то программа автоматически блокирует пользователя на месяц.
За что выдаются предупреждения - смотрите правила форума.
А как программа определяет, например, флуд это или не флуд? o_O
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Спробую ще раз пояснити слова Адміна: відслідковувати порушення та надавати попередження - справа модераторів. За кожне попередження будуть нараховуватися порушнику штрафні бали згідно із "тарифом правил". А зазначена програма буде все це подібне враховувати та "робити висновки" самостійно у закладеному до неї порядку.
Так зрозуміло?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Спробую ще раз пояснити слова Адміна: відслідковувати порушення та надавати попередження - справа модераторів. За кожне попередження будуть нараховуватися порушнику штрафні бали згідно із "тарифом правил". А зазначена програма буде все це подібне враховувати та "робити висновки" самостійно у закладеному до неї порядку.
Так зрозуміло?
Ну так это ж другой разговор..
Теперь понятно, что калькулятор тупо считает до 105-ти на счету у каждого никнейма.
А раздачу осуществляют всё-таки над ней стоящие..
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну так это ж другой разговор..
Теперь понятно, что калькулятор тупо считает до 105-ти на счету у каждого никнейма.
А раздачу осуществляют всё-таки над ней стоящие..
Как с твоей бомбой: к ней подъезжает и взрывает роберт (или Робот), но руководит им все равно Пиротехник! ;))
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Трішки запутався, ось дивіться:
Наприклад я відкриваю свій профайл (або чужу) аватарку, до уваги візьмем мою. У мене 93 бали. Так це штрафні бали? Тобто чим більша цифра тим мені ближче до попередження/бану?
 

Fonex

Снайпер
Трішки запутався, ось дивіться:
Наприклад я відкриваю свій профайл (або чужу) аватарку, до уваги візьмем мою. У мене 93 бали. Так це штрафні бали? Тобто чим більша цифра тим мені ближче до попередження/бану?
Нееее, Вы спутали балы за заслуги перед форумом УООРа:D;) и штрафные!
 

Vov-1

Зброяр
Трішки запутався, ось дивіться:
Наприклад я відкриваю свій профайл (або чужу) аватарку, до уваги візьмем мою. У мене 93 бали. Так це штрафні бали? Тобто чим більша цифра тим мені ближче до попередження/бану?
Ні те що під авою,то класність...93 то круто...Не наскільки ,як 113,але круто:p:D:D:D.Більше 113 не бачив,то мабуть німб буде світитись над головою:rolleyes::D
 
Зверху