ШАХРАЙ НА ФОРУМІ !!!

Статус
Закрита.
Продає товар, який не відповідає опису !
Потім ще намагається повернути кошти за послуги пошти в обидві сторони !
Подає речі, які доставляють в нашу країну волонтери !
Ось його профіль...
Screenshot_20230220_193947.jpg
 

Sherif112

Новачок
Так все вірно брав у товариша який займаеться доставкою і доставляе оптику та теплоприціли в украіну він волонтер брав в нього за 500$а відав неі за 450$
 

Sherif112

Новачок
А снайпер неадкватна людина магнівець а зашахраґ можна віьповісти так і буье
 

Sherif112

Новачок
Я я сам волонтер допомагаю бійцям снайперам оптику теплики грошима а він буде мене гахраем називати неадекват
 

Sherif112

Новачок
Нема часу седіти на форумі і виписувати як оцей диваний снайпер
 
А снайпер неадкватна людина магнівець а зашахраґ можна віьповісти так і буье
Те, що ця особа геть не грамотна, було зрозуміло при листуванні з ним у Viber.
Ледь розібрав, що він тут написав але зрозуміло те, що намагається навіть погрожувати.
ЦЕ НЕ ДОПУСТИМО !!!
ВВАЖАЮ, ЩО З ТАКИМ ВИХОВАННЯМ І ПОВЕДІНКОЮ ВІН НЕ МАЄ ПРАВА БУТИ УЧАСНИКОМ ФОРУМУ !
 
Я зберіг всю переписку в Viber з цією особою, навіть його голосові повідомлення. Не потрібно бути великим фахівцем, щоб зрозуміти факт шахрайства.
 

rus pos

Новачок
Щоб таких тут було поменше.
Видаліть з форуму. Та й все, якщо дійсно на людину наговорено брехню. Безпідставно.
доброго дня ішо ну видалят він наново зарееструеця і дальше буде гамнити
 

БЮВ

Слідопит
доброго дня ішо ну видалят він наново зарееструеця і дальше буде гамнити
Чоловіче! Мова йде про те, що немає ніяких доказів що людина шахрай! Уважніше читайте. Почекаємо яке рішення прийме модератор.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго вечора.
Хлопці давайте спокійно,без зайвих емоцій, та негативу.В нас є зараз куди спрямовувати свою злість.
Шахрайства з боку продавця,та спроби когось обдурити з метою наживи я не побачив. Іньша справа що....ПОВТОРЮЮ ВКОТРЕ-При створенні теми продажу повинна бути вказана інформація,та опис того що Ви продаєте. Тоді і не буде виникати таких і подібних ситуацій. А якщо якась проблема і виникла,то можна все вирішити спокійно,а хамити та ображати опонента навіть в приваті є неприпустимим. І якщо покупець спочатку вирішив придбати,а потім розібрався і відмовився від купівлі,то в цьому конкретному випадку це вина продавця,так як продавець не надав опису та характеристик товару.
Тема закрита,та буде видалена після ознайомлення сторін конфлікту.
 
Статус
Закрита.
Зверху