Чучела: ракушки вяхиря, утки, чирка, лысухи, вороны,сороки, гуся и многое

Tic-Tac

Новачок
Очень много инфы. Я вроде вам конкретно озвучил решения, варианты и ответы , вы мне лирику . Я так и не понял , по итогу Вам отправить и вы сделаете свой обзор и расскажите экспертно о чучелах, либо что я ещё нужно ? О лохах не нужно , тк тут их нет ( полистайте эту тему о посмотрите отзывы о товаре, у меня их 80 шт , есть мужики имеют их по 12 , 30 и более - мы не можем себя назвать лохами, обижаешь ) , бренд дал- нужна история бренда , тоже сказал куда обратится , чем ещё должен помочь . Пока я увидел мнение без конкретики - пришёл , написал , обозначился, но предметно ничем не завершил . Нужен спорт пласт, бренд известный - не вопрос , отправлять на экспертную оценку вам или что ? Или своё продаёшь , и решил что тебе мешают ? Дайте конкретику. Не могу разобраться.
И по Китаю так пренебрежительно не стоит , тк я могу озвучить все топ бренды как Avian, lucky duck , flambeau, higdon и тд и с каких городов в Китае происходят отгрузки- если вы не диванный эксперт .
На ТИ я з Вами не переходив, оскільки пляшку ми разом не пили! Сам я нічого не продаю і це можна було б бачити з того що моїх тем тут і десь інде немає. А як МИСЛИВЕЦЬ хотів розібратись з товаром, що мені можливо буде потрібен в цьому сезоні. Ні я ні товариш myxa603, з яким я нажаль не знайомий, не отримали ніякої конкретики з описом Вашого товару, тому це спонукає до того, що брати кота в мішку нецікаво. Ви ж як купуєте авто, то дивитесь ТТХ, а не берете, а потім вирішуєте, що з ним робити )))
Все починалось з того, що Вас запитали чи дійсно цей товар Італійський в чому були сумніви. Лохами тут ніхто нікого не називав і кожен може бути задоволеним своїми придбаннями. Я до купівлі підходжу більш виважено і це моє право.
Вам вдалих продажів і більше терпіння та поваги до покупців. Дякую.
 

Циран

Мисливець
Доброго дня.Вибачте але не маю бажання читати попередні розборки-дискусії.Тому прошу Вас нагадайте ціну на муляж сороки №3009.Дякую.
 

Leshi

Слідопит
Интерисует лысуха
Нсли можно актуальную цену
И фото в реале
 
Зверху