Чучела Ракушки Вяхиря Припутня, Махокрили Вяхиря та Крижня, голуб "Парящий", Кікімори.

oliver

Слідопит
А які ракушки кращі ева чи рр?
Немає чіткої відповіді у мене які кращі. Що ті що ті робочі, зручні та надійні. Я сам полюю з єва. Але пробував також рр. Для голуба різниці не помітив. Єва більш зручні кілочки, вага менша, обєм менший. РР більш детальна промальовка, але то для людини красивіше, голубу це не важливо,
 

oliver

Слідопит
СІТКА МАСКУВАЛЬНА ДВОХШАРОВА. Розмір 4м*1,5м.

Ціна 890 грн

Набирайте 0672080074 Вайбер Олег Тернопіль




Важлива і необхідна річ, перевірена на багатьох видах полювання.

Незамінна річ для облаштування скрадка на голуба, для маскування мисливця чи човна на качку чи засідки на гусей.

Сітка дуже якісна, не намокає, не заплутується, не чіпляє на себе, не шумить, не блищить.

Повністю ховає обриси силуета мисливця.

Мала вага. Займає дуже мало місця в рюкзаку. Два шари - сіточка та сам матеріал.

Надійна, довговічна, не рветься, не гниє.

Зручні завязки та петлі для кріплення.

Наявна у двох кольорах:

- зелено-жовта трава - ідеально для голуба чи качка початок сезону, також засідка в лісі буде чудово.

- пожовклий очерет \стерня - гуси чи качки пізно восени.
 

Вкладення

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
День добрий
Цікавить чучела вяхеря ракушка РР
6шт, яка ціна і на коли можна замовити?
 

oliver

Слідопит

olezh74

Новачок
Привіт. Цікавлять чучела голуба EVA, 10 шт. Скиньте прайс на вайбер 0679116100.
Дякую.
 

oliver

Слідопит

Chechako

Новачок
Добрий день! хочу замовити ракушку ЕВА 10 шт. Коли зможете відправити? мій конт. 0964517545
 

oliver

Слідопит
Остання активність 15 Лют 2022
І що? Я є. Війна просто. Кого цікавить товар, відповім. Багато чого віддав на ЗСУ ще на початку війни. В основному маскувальні сітки та кікімори. Решта товар, що не треба армії є. Ціни трохи змінилися. А так майже все є.
 

oliver

Слідопит

oliver

Слідопит

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю. Тре декілька "Кікімор" під "очерет". Чи є?
 

oliver

Слідопит
На жаль немає. Всі наявні кікімори відвіз на військкомат та волонтерам ще у перші дні війни.
 
Зверху