Чужие патроны.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Розповім і я про саморобні набої. На прикінці 80 початку 90 років, точно не пам"ятаю мій батько придбав в мисливському магазині порох Сокол, звичайна соколовська банка, але коли її відчинили то, що мене здивувало, що порох був гранулами темно-сірого кольору.
Якщо не "Крук"!..
 

Homa

Снайпер
Был такой порох "Сокол". Гранулированный, выпускали короткий период пробными партии, но не зарекомендовал себя и не прижился. Я не встречал лично, но читал информацию, даже отзывы. Если не ошибаюсь, то в этом году на Райберте даже продавал кто-то именно такой порох "Сокол".
Гранульваний Сокол до цих пір трапляється, тільки рідко. На банці біла етикетка.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Dmitrriy

Мисливець
Я сам с дуру чуть шнобель не сломал) после своего привычного коротыша дали выстрелить из МЦ 21-12. А я с дуру вкладку странную сделал (привык к пистолетной рукоятке) ну и легко отделался...всего то слёзы сопли пару минут вытирал сидя на снегу)
 

ATIS

Снайпер
Мц 21-12 семі магнум даже не чує, віддача комфортна і рукоять пістолетна, принаймі в тої що була в мене. Може справді вкладка була погана.
 

Dmitrriy

Мисливець
Стопудово вкладка. Особенно другая прицельная планка роль сыграла
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Людина не одир раз стріляла з моєйі34 і все нормально, а семі магнум розбив губу!
 

ToxaRat

Мисливець

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Это что, дробь нанизанная на леску?
И вкладыши в папковые гильзы под дымняк? И это все снаряжено в одном патроне? :eek:
И богата же земля всякой чудью... :confused:
 
Останнє редагування:

Vov-1

Зброяр
Это что, дробь нанизанная на леску?
И вкладыши в парковые гильзы под дымняк? И это все снаряжено в одном патроне? :eek:
И богата же земля всякой чудью... :confused:
Перше фото,кулі з мелкашки обсипані дробом....Летить далеко і з свистом,так казали...На другому ,,наковальні " в латунки...;):)
 
Зверху