Чужие патроны.

Лис74

Мисливець
Товариш презентував мені такі набої (фото). Такі самі були під №- 1, які я з успіхом використав по зайчику. На мою думку, дуже кучні на коротку відстань. По качці дані набої реалізувати не можу "мажу". Стріляю з ТОЗ-34 ЄР, 1973 р.в., із розрахунку: верхній ствол 1.25, нижній 1. Можливо з даними набоями зустічався хтось з мисливців, якщо так, то поділіться своїми враженями.
 

Вкладення

kef

Зброяр
Ні,не попадались.,але з такими звуженнями у стволах-важко буде здобути качку.Потрібно встрілити по якийсь мішені,перевірити яку вони мають кучність.І лише тоді можливо щось проясниться.
 

ATIS

Снайпер
Цю історію ще мій дід батьку розповідав,а батько мені, а я буду сину :D:D:D
 

Каменяр

Слідопит
Товариш презентував мені такі набої (фото). Такі самі були під №- 1, які я з успіхом використав по зайчику. На мою думку, дуже кучні на коротку відстань. По качці дані набої реалізувати не можу "мажу". Стріляю з ТОЗ-34 ЄР, 1973 р.в., із розрахунку: верхній ствол 1.25, нижній 1. Можливо з даними набоями зустічався хтось з мисливців, якщо так, то поділіться своїми враженями.
Скоріше за все то не патрони тому виною, у Вас в рушниці звуження кучність велику дають.
 

Лис74

Мисливець
Дякую Вам за поради, пропозиції, шановне товариство. Мабуть виною може бути, що під час проводки, зроробивши винос я зупиняю рушницю і стріляю. Тут може бути багато факторів......... і не тільки це. В суботу перевіру себе ще раз, ну якщо буде така можливість.............
 

veriovo4ka89@

Мисливець
В цей понеділок мій друг і напарник по полюванню трішки випивав з представниками НП( які теж мойі знайомі). І з такойі нагоди вирішили постріляти з рушниці яку яку знайомий поліцай нещодавно придбав, а саме з ТОЗ-34. Сталося все так: спочатку стріляли напарника набоями фіоччи, а потім коли ті закінчилися то власник дістав свойі " чорна гільза і написано 34 гр 00". Мій напарник як стрельнув тими чорними так мало того що по мішені не влучив так ще й рушниця губу розбила віддачею!
От що значить гратися semi magnum!
Дурнів хватає і не тільки з самокрутом!:D:D
 

сергей1975

Слідопит
В цей понеділок мій друг і напарник по полюванню трішки випивав з представниками НП( які теж мойі знайомі). І з такойі нагоди вирішили постріляти з рушниці яку яку знайомий поліцай нещодавно придбав, а саме з ТОЗ-34. Сталося все так: спочатку стріляли напарника набоями фіоччи, а потім коли ті закінчилися то власник дістав свойі " чорна гільза і написано 34 гр 00". Мій напарник як стрельнув тими чорними так мало того що по мішені не влучив так ще й рушниця губу розбила віддачею!
От що значить гратися semi magnum!
Дурнів хватає і не тільки з самокрутом!:D:D
Классика жанра.:D
 

Копатыч

Зброяр
І з такойі нагоди вирішили постріляти з рушниці яку яку знайомий поліцай нещодавно придбав, а саме з ТОЗ-34. Сталося все так: спочатку стріляли напарника набоями фіоччи, а потім коли ті закінчилися то власник дістав свойі " чорна гільза і написано 34 гр 00". Мій напарник як стрельнув тими чорними так мало того що по мішені не влучив так ще й рушниця губу розбила віддачею!
От що значить гратися semi magnum!


Еще раз убедили, меня, в том, что в нынешнюю полицию, набрали дебилов, по обьявлениям вывешенным на заборах ......
А Ваш друг, читать не умеет ..... или залили глаза, было не до того, что бы прочитать, что пишут на патронах ?
 

YaSancho

Мисливець
Ну, 34г это, можно сказать, не большая навеска, чтоб до такой степени отдача, только я не понял, это самокрут с надписью 34 на 00 или заводской?А полиция,- да такие же люди как и мы, дебилов везде хватает
 

ATIS

Снайпер
На мою думку губу розбило не через патрон а через не правильну вкладку приклада в плече. 34 грама не такий вже і важкий патрон.
 

ToxaRat

Мисливець
при чём тут 34гр, когда речь идёт о 1050 bar?
ТОЗик на какое давление рассчитан - клеймо 65Mpa?

пусть ещё глазки позаливают и возьмут 1350 bar :D - чего уже мелочиться
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
На мою думку губу розбило не через патрон а через не правильну вкладку приклада в плече. 34 грама не такий вже і важкий патрон.
Так, скоріш за все, погано вдавив приклад у плече, тому була "довга" віддача (відкат) рушниці. При цьому ще може вносити свій "внесок" неправильний стиск (затиск, російською - хват) шийки ложі та обличче подаеш уперед - і великий палець вдаряє по губі.
А 34 г - це залежно від маси рушниці та порохового заряду - може й багато... Мені у молодості 30 г набій розбив губу через описані порушення...
І має ще значення, скільки й якого пороху додали до набою: бачив, як дядька взяв чужі набої та вистрилів із своєї рушниці. Стволи полетіли в один бік, два пальця - в інший!.. Хтось помилково вкину дві дозі "Крука" та ще й міркою для "Сокола"!
Для молодих та ще невмілих: якщо стріляєте, стоячи спиною до дерева, не забувайте, що можна зламати кістки плеча чи ключицю, якщо сильно вжатися спиною у дерево: одна справа відкат плеча, а інша - відкат плеча із деревом!.. Дерево точно буде впиратися!..
 

YaSancho

Мисливець
при чём тут 34гр, когда речь идёт о 1050 bar?
ТОЗик на какое давление рассчитан - клеймо 65Mpa?

пусть ещё глазки позаливают и возьмут 1350 bar :D - чего уже мелочиться
А где написано, что это был магнум?Черный патрон и у рио, фиочи, бипи есть, 34на00, а про магнум и бары не написано, может это самокрут дедовский , с мерками из стакана, может стрелок от бога,
то власник дістав свойі " чорна гільза і написано 34 гр 00".
да и магнум патрон длиннее. ИМХО
 

YaSancho

Мисливець
Іще носик ломають великим пальцем, коли стріляють вертикально з поводкою в ліво(правші)
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Діло не у хваті, патрони семі магнум на 36 гр. Щойно бачив власника патронів!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Слышал рассказы старых охотников, что если вставить в патрон кусок проволоки или гвоздь поперек дробового заряда, и стрельнуть таким патроном, то будет раковина через весь ствол.
В старом журнале "Охота и охотничье хозяйство" был снимок ствола шестигранной формы: мужик держал в кармане патрон, а также - обычную гайку. Гайка по размеру как раз подходила по размеру к диаметру патрона и случайно застряла в патроне впереди дробового пыжа. При выстреле так и полетела вперед, "ошестигранивая" ствол!
 

ATIS

Снайпер
Та і з патрона 1050 bar не має такої віддачі щоб губи било, і тиску там такого теж не має.
 
Зверху