Чому 22lr ?!

are0692

Мисливець
Хочу придбати 22lr.
Ось на форумі та інших ресурсах продають до того ж часто через рік, два після купівлі по причині:
-награвся й продаю
-стоїть в сейфі без діла
-невикористовую

Чи варто купувати мілкашку взагалі?
 

old hunter

Снайпер
Для каких целей Вам 22lr ?
Отсюда и ответ будет.
 

are0692

Мисливець
Для каких целей Вам 22lr ?
Отсюда и ответ будет.
Ось в цьому й питання:
-наскільки відомо полювання з нарізною зброєю тільки з єгерем, я вже бачу як єгер горить бажанням їхати хто зна куди й сидить поруч в мороз у засидці. Да й ціна питання того не варта.
-розважальна стрільба можливо, тихий постріл, якщо глушник взагалі пшик.
-ну й щоб було, да й ціна пострілу мала

Питання в іншому, всі ж покупці 22lr також переслідували якусь мету, рік чи більше й на продаж. Чому?
 

tyrist 1945

Тигр
Окрім малокаліберок в темі продажу нарізної зброї продається безліч інших калібрів .Так що можна писати і про 308 і інші ...:D... Теж натішились...
Просто люди купуючи нарізну зброю хочуть відразу стріляти вепря на 300 метрів. І тут випливає два нюанси... Нема вепря так часто як би хотілось і дуже тяжко в нього попасти:D
 

are0692

Мисливець
Окрім малокаліберок в темі продажу нарізної зброї продається безліч інших калібрів .Так що можна писати і про 308 і інші ...:D... Теж натішились...
По 308win відгуки як універсальний калібр, зазвичай він однозначно довше на руках й продаж по об'єктивним причинам.
По вепрям на 300м однозначно майстерність потрібна ну й вепря знайти :D

Ще ось 22lr знатний браконєрський калібр, як не качку так бобра.

І все ж повертаємось до того ж. Чи потрібен в сейфі 22lr ?
 

are0692

Мисливець
Придбайте і побачите .
Гарна порада. Якщо б система працювала інакше, типу якщо є нарізна зброя так дозвіл видається по спрощеній системи чи типу цього.
Зараз що перша, що 10 одиниця все по новій. Да й потім продавати через рік не особливо хочеться.
Якщо є власники 22lr напишіть ваш досвід.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Чи потрібен в сейфі 22lr
так а вам нащо??? я коли купував собі карабін, то виходив з понять: нове-дешеве-якісне (Севедж), але в калібрі 22вмр. хотів комбінашку, але дорого та заважка. а от 22вмр вистачає з головою встрелити бродячих собак за 100 м напівоболонкою, які з гладким не підпускають, крука на дереві, кота бродячого здичавілого. коротше для очистки угідь. по паперу не стріляю. за 5 років вистрляв 49 патронів разом з пристрілкою.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А кроме браконьерской "качки та бобра" у вас есть на что законно охотиться с нарезным, а конкретно - с 22Лр? А по мишеням можно и с воздушки пострелять. Надоест примерно через такое же промежуток времени, а затраты на пульки фактически "0".
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
так а вам нащо??? я коли купував собі карабін, то виходив з понять: нове-дешеве-якісне (Севедж), але в калібрі 22вмр. хотів комбінашку, але дорого та заважка. а от 22вмр вистачає з головою встрелити бродячих собак за 100 м напівоболонкою, які з глядким не підпускають, крука на дереві, кота бродячого здичавілого. коротше для очистки угідь. по паперу не стріляю. за 5 років вистрляв 49 патронів разом з пристрілкою.
А 223? :) Це ще крутіше. Можна вже і на 150-200 :)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А 223? :) Це ще крутіше. Можна вже і на 150-200 :)
ні. густонаселений район, я не хочу думати, шо стрельнув по псові, а в сусідньому селі бабка під хату сцяти сіла і їй межи очі прилетіло. думав, вибір тривав більше півроку. та й далі 100 м рідко є де стрельнути. максимум дотягував за 120 м, але потім добивав.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
По-моему то уже субъективно. И та, и та "пуля-дура".
 

are0692

Мисливець
так а вам нащо??? я коли купував собі карабін, то виходив з понять: нове-дешеве-якісне (Севедж), але в калібрі 22вмр. хотів комбінашку, але дорого та заважка. а от 22вмр вистачає з головою встрелити бродячих собак за 100 м напівоболонкою, які з гладким не підпускають, крука на дереві, кота бродячого здичавілого. коротше для очистки угідь. по паперу не стріляю. за 5 років вистрляв 49 патронів разом з пристрілкою.
Навіщо. Хм.
Однозначно недорога зброя в цьому калібрі, боєприпас також порівнюючи з іншими дешевий. От і всі плюси закінчились.
Напевно всі й виходять з цього, потім надоїдає оскільки практичного застосування нема й на продаж.
 

Panters

Снайпер
ні. густонаселений район, я не хочу думати, шо стрельнув по псові, а в сусідньому селі бабка під хату сцяти сіла і їй межи очі прилетіло. думав, вибір тривав більше півроку. та й далі 100 м рідко є де стрельнути. максимум дотягував за 120 м, але потім добивав.
Незалежно від калібру в любому випадку треба думати як стріляти, і наперед розраховувати
куди полетить куля у випадку промаху. Бабка може бути як і в сусідньму селі так і в лісосмузі
за 150-200м. в кущах:). А якщо 22вмр на 120м а потім добивати, то краще 223 одним пострілом,
і гуманніше і надійніше (і трішки дешевше).
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А якщо 22вмр на 120м а потім добивати
просто був такий випадок у мене і від цього ніхто не застрахований. але н/оболонка не дала звіру піти як часто після дробовика буває.
Незалежно від калібру в любому випадку треба думати як стріляти, і наперед розраховувати
куди полетить куля у випадку промаху
то само собою, але траекторія кулі крутіша, та й рекошетів менше
 

are0692

Мисливець
Незалежно від калібру в любому випадку треба думати як стріляти, і наперед розраховувати
куди полетить куля у випадку промаху. Бабка може бути як і в сусідньму селі так і в лісосмузі
за 150-200м. в кущах:). А якщо 22вмр на 120м а потім добивати, то краще 223 одним пострілом,
і гуманніше і надійніше (і трішки дешевше).
223, 308, 338 у них зовсім інші задачі.
Мова йде про 22lr й доцільність володіння на фоні практичного застосування даного калібру.
 
Зверху