Чому 22lr ?!

камаль

Новачок
Без всякого сарказма,Вы проверяли,допустим две ЧЗ-тки или Тикки или других одинаковых модели отличающихся только длинной ствола, или это в теории?
Я лично проверял, только чехов.
Моя первая cz 452 zkm 2e, имела ствол почти 600мм.
Когда занялся ПРСом из 22-го калибра, решил со временем поменять на другой карабин.
Пробовали стрелять на 100м с 455 16' , 20' и с моей
Стрелял один человек, одним бк, во дно время.
На 50м разница была не ощутима, а вот на 100м 452, переплюнуть всех.
Сейчас владею cz 4557mtr 20'.
По сравнению с 16', 20-ка выигрывает на бумаге.
 

Valerich

Мисливець
По сравнению с 16', 20-ка выигрывает на бумаге.
А в цифрах какая разница между ними?
Просто планирую обзавестись Тиккой Т1Х и сейчас определяюсь с длинной ствола 16 или 20.
У "Ствола" есть видео с отстрелом обоих вариантов,но там всего 50 метров.
 

камаль

Новачок
А в цифрах какая разница между ними?
Просто планирую обзавестись Тиккой Т1Х и сейчас определяюсь с длинной ствола 16 или 20.
У "Ствола" есть видео с отстрелом обоих вариантов,но там всего 50 метров.
Если вы про кучность, то я могу только за чехов сказать, что группа на 100м почти в два раза лучше у 20'
 

Олександр75

Новачок
А в цифрах какая разница между ними?
Просто планирую обзавестись Тиккой Т1Х и сейчас определяюсь с длинной ствола 16 или 20.
У "Ствола" есть видео с отстрелом обоих вариантов,но там всего 50 метров.
Здраствуйте.Якщо стріляти дозвуком 50-70м байдуже 16 чи 20.Але якщо плануєте стріляти далі і швидшим набоєм, я би Вам порадив довший ствол.(це лише моя думка і мій досвід користування 22 кал.)
 

MrEko

Новачок
Сам полюю уже майже 10 років з ТОЗ 34 в 12к. Взимку полюю більше на лисицю, так як у нас їх до біса. У товариша був нарізний з 22lr і як показала практика на лисицю недостатній набій. Невистачає зупиняючої дії. До 75 метрів б'є добре експансивним по місцю, до 100 пулька уже досить погано розкривається, потрібно різати патрон щоб розкривався, але тоді падає кучність. Стріляти лиса понад 100 метрів це розводити підранки, тому як на мене бредова ідея брати 22lr для полювання. Дана рушниця була продана і придбаний нарізний карабін в 223к. Чудовий набій, але на відстані меншою ніж 150 м робить часто дири замість вихідного отвору, буває навіть лисак біжить метрів 10 - 15 розтягуючи свої нутрощі по снігу. В процентному співвідношенні десь 30% випадків шкура не підлягає реалізації. В 308 калібрі набій веде себе більш стабільно але є свої мінуси.
На данний момент він планує собі взяти 22WMR замість 223 говорив що полював з кимось то результати сподобались. У звязку з ситуацією покищо карабін не придбаний сказати важко по ньому. Собі також планував брати нарізний, почекаю на результати які будуть в 22WMR і тоді зроблю свій вибір. Хоча сам більш прихильний до 223 калібру, бити на підході як варіант, але це краще ніж підранків потім збирати по посадкам.
 

Трифон63

Мисливець
Сам полюю уже майже 10 років з ТОЗ 34 в 12к. Взимку полюю більше на лисицю, так як у нас їх до біса. У товариша був нарізний з 22lr і як показала практика на лисицю недостатній набій. Невистачає зупиняючої дії. До 75 метрів б'є добре експансивним по місцю, до 100 пулька уже досить погано розкривається, потрібно різати патрон щоб розкривався, але тоді падає кучність. Стріляти лиса понад 100 метрів це розводити підранки, тому як на мене бредова ідея брати 22lr для полювання. Дана рушниця була продана і придбаний нарізний карабін в 223к. Чудовий набій, але на відстані меншою ніж 150 м робить часто дири замість вихідного отвору, буває навіть лисак біжить метрів 10 - 15 розтягуючи свої нутрощі по снігу. В процентному співвідношенні десь 30% випадків шкура не підлягає реалізації. В 308 калібрі набій веде себе більш стабільно але є свої мінуси.
На данний момент він планує собі взяти 22WMR замість 223 говорив що полював з кимось то результати сподобались. У звязку з ситуацією покищо карабін не придбаний сказати важко по ньому. Собі також планував брати нарізний, почекаю на результати які будуть в 22WMR і тоді зроблю свій вибір. Хоча сам більш прихильний до 223 калібру, бити на підході як варіант, але це краще ніж підранків потім збирати по посадкам.
Мальчик, а может на фронт сходить? С АК 74... Как тебе такая охота???
 

MrEko

Новачок
Мальчик, а может на фронт сходить? С АК 74... Как тебе такая охота???
Хочеш вір, а хочеш не вір, але не взяли покищо. На час коли все розпочалось перебував у Києві, добравшись по місцю прописки в Полтавський район сказали чекати повістку. Так і чекаю... А ти я так розумію зараз з фронту пишеш?
 

Трифон63

Мисливець
Я не хотел обидеть. Пишу не с фронта. Мне 60 лет и я инвалид 2 группы. Но немного разбираюсь в снайперсеом деле... Мой дом взорвали 1 мая. Два прямых попадания. Я бы пошёл, но четыре операции на ногах ... далеко ходить не дают...
 

MrEko

Новачок
Я не хотел обидеть. Пишу не с фронта. Мне 60 лет и я инвалид 2 группы. Но немного разбираюсь в снайперсеом деле... Мой дом взорвали 1 мая. Два прямых попадания. Я бы пошёл, но четыре операции на ногах ... далеко ходить не дают...
Обид ніяких не маю, так як все розумію. Зараз час такий. Допомогаю сам як можу, але на данний час у нас посівна повним ходом, мало часу вільного. Дуже багато друзів на передовій зараз, душа рветься до них, але самі розумієте не все так просто.
 

Трифон63

Мисливець
До 100 метрів я ворону с першого пострілу мав... А було і далі, але не с першого...
 

MrEko

Новачок
Але зараз, 22 лр це як іграшка... В мій дім прилетело два гради... Е фото... Але не буду рвати душу...
Все буде УКРАЇНА! Відбудуємо і буде ще краще ніж було!
А на рахунок 22 лр, так це чудова зброя, але по досвіду одного сезона полювання на руду складаються досить невтішно. Занадто кріпка на рану, дуже часто підбирали уже на наступний день з собакою. Один варіант підпускати на 50 м. тоді сили пулі вистачає на недовгу агонію звіра і бистрого його позбавлення страждання.
Пам'ятаю був випадок на полювання як добирав РЕАЛЬНО великого лиса, з такого доброго собаку. Зміг його втихомирити лише з 8го патрона. Шкіра як сито, 7 попадань з відстані метрів 30 +/- падав, як тільки підхожу підіймався та тікав. Гнався я за ним довго, находу переснаряжав рушницю набоєм та стріляв. Останній 8 постріл був з відстані 15 метрів що і поставив крапку агонії. Знімаючи шкіру обдивлялвся тушку, на ній живого міся не було, всі внутрішні органи в кашу ребра посічені. Не знаю як він пробіг ці метрів 80 (хоча мені показались кілометри).
 

kef

Зброяр
Все буде УКРАЇНА! Відбудуємо і буде ще краще ніж було!
А на рахунок 22 лр, так це чудова зброя, але по досвіду одного сезона полювання на руду складаються досить невтішно. Занадто кріпка на рану, дуже часто підбирали уже на наступний день з собакою. Один варіант підпускати на 50 м. тоді сили пулі вистачає на недовгу агонію звіра і бистрого його позбавлення страждання.
Пам'ятаю був випадок на полювання як добирав РЕАЛЬНО великого лиса, з такого доброго собаку. Зміг його втихомирити лише з 8го патрона. Шкіра як сито, 7 попадань з відстані метрів 30 +/- падав, як тільки підхожу підіймався та тікав. Гнався я за ним довго, находу переснаряжав рушницю набоєм та стріляв. Останній 8 постріл був з відстані 15 метрів що і поставив крапку агонії. Знімаючи шкіру обдивлялвся тушку, на ній живого міся не було, всі внутрішні органи в кашу ребра посічені. Не знаю як він пробіг ці метрів 80 (хоча мені показались кілометри).
22 lr. - це скальпель в руках хірурга.
 

Олександр75

Новачок
Сам полюю уже майже 10 років з ТОЗ 34 в 12к. Взимку полюю більше на лисицю, так як у нас їх до біса. У товариша був нарізний з 22lr і як показала практика на лисицю недостатній набій. Невистачає зупиняючої дії. До 75 метрів б'є добре експансивним по місцю, до 100 пулька уже досить погано розкривається, потрібно різати патрон щоб розкривався, але тоді падає кучність. Стріляти лиса понад 100 метрів це розводити підранки, тому як на мене бредова ідея брати 22lr для полювання. Дана рушниця була продана і придбаний нарізний карабін в 223к. Чудовий набій, але на відстані меншою ніж 150 м робить часто дири замість вихідного отвору, буває навіть лисак біжить метрів 10 - 15 розтягуючи свої нутрощі по снігу. В процентному співвідношенні десь 30% випадків шкура не підлягає реалізації. В 308 калібрі набій веде себе більш стабільно але є свої мінуси.
На данний момент він планує собі взяти 22WMR замість 223 говорив що полював з кимось то результати сподобались. У звязку з ситуацією покищо карабін не придбаний сказати важко по ньому. Собі також планував брати нарізний, почекаю на результати які будуть в 22WMR і тоді зроблю свій вибір. Хоча сам більш прихильний до 223 калібру, бити на підході як варіант, але це краще ніж підранків потім збирати по посадкам.
.
Здраствуйте.Я полюю з 22lr з 2017р,цей калібр цілком годиться для лиса на відстанні до 150м(для болтовика)(це моя думка!!!).Я ніколи не різав патрон,максимум досверлював отвір на 1-2мм у федералі(червоний орел 385мс.) щоб краще розкривався до 100м,стінгери взагалі не чіпав 100-150м(стінгери не сегментні)
 
Зверху