Чому 22lr ?!

Valerich

Мисливець
А вообще,брать длинный ствол есть смысл если планируете стрельбу с открытыми прицельными приспособлениями,прицельная линия длиннее и точность наведения выше.
Если только оптика,то кучность будет больше зависеть от качества самого ствола.
Где то было,что для полного разгона пули в 22ЛР, достаточно 16 дюймов.
Короткая винтовка более разворотистая,баланс при стрельбе с рук заметно лучше.
Длинная и более тяжелая будет стабильнее вести себя на мешках-упорах.
 

are0692

Мисливець
Тобто по суті важлива якість ствола, й прицільно для снайпінгу на 300м вистачить 16 ствола.
 

Valerich

Мисливець
Тобто по суті важлива якість ствола, й прицільно для снайпінгу на 300м вистачить 16 ствола.
Да,но с такими задачами нужно очень ответственно подойти к подбору патрона,оптики с соответствующим количеством поправок и самого ствола.
 

barabaka

Слідопит
Короткая винтовка более разворотистая,баланс при стрельбе с рук заметно лучше.
Длинная и более тяжелая будет стабильнее вести себя на мешках-упорах.
Та це ж 22лр. Куди там нею розвертатись?
 

kef

Зброяр
Тут спішити не потрібно. А розвертатися інколи доводиться. Я колись спеціально придбав Тоз 78 для полювання на лисицю. Пристріляв на віддалі від 50..до 100 метрів. Доводилося стріляти і на 115... Та 120 метрів. Але то треба мати не тільки легку руку а і добрі набої пристріляні на віддаль. Так ось до чого я веду. Ця гвинтівка легка. Повортка. Але щоб мати добру щільність накриття кулями треба щоб ствол не "ходив ходуном". Зробив колись зажима для ствола з пластмаси під основу з шматка свинцю. Глянув в оптику ...і все ...руху обмаль .або взагалі одна лінія в обрану Ціль. Важко пояснити словами. Можна самостійно самому все зробити. І повірте мені.не така це вже і проста гвинтівка в 22 лр калібрі. Для навчальних цілей навіть необхідно нею користуватися. Щоб зрозуміти для чого потрібна зброя більшого калібру.
 

are0692

Мисливець
Тут спішити не потрібно. А розвертатися інколи доводиться. Я колись спеціально придбав Тоз 78 для полювання на лисицю. Пристріляв на віддалі від 50..до 100 метрів. Доводилося стріляти і на 115... Та 120 метрів. Але то треба мати не тільки легку руку а і добрі набої пристріляні на віддаль. Так ось до чого я веду. Ця гвинтівка легка. Повортка. Але щоб мати добру щільність накриття кулями треба щоб ствол не "ходив ходуном". Зробив колись зажима для ствола з пластмаси під основу з шматка свинцю. Глянув в оптику ...і все ...руху обмаль .або взагалі одна лінія в обрану Ціль. Важко пояснити словами. Можна самостійно самому все зробити. І повірте мені.не така це вже і проста гвинтівка в 22 лр калібрі. Для навчальних цілей навіть необхідно нею користуватися. Щоб зрозуміти для чого потрібна зброя більшого калібру.
Старі Този й так далі не розглядаєм. Да й 4 дюйми по суті ніякої ваги чи розворотистомті не надають й не заважають.
Дійсно є моделі з 16 та 20 стволом.
Якщо 16 вистачає для розгону кулі тоді 20 ствол виходить й не потрібен, або ж навпаки старі переконання чим довший ствол тим точніше летить куля.
 

kef

Зброяр
Старі Този й так далі не розглядаєм. Да й 4 дюйми по суті ніякої ваги чи розворотистомті не надають й не заважають.
Дійсно є моделі з 16 та 20 стволом.
Якщо 16 вистачає для розгону кулі тоді 20 ствол виходить й не потрібен, або ж навпаки старі переконання чим довший ствол тим точніше летить куля.
50...100 метрів.Це і є основні віддалі стрільби . Будь то старі сересеровські малокаліберки чи нинішні, сучасного виробництва. І довжина стволу чи надзвуковий патрон суті не змінить. Надто слабкий "набій" щоб від нього очікувати щось надзвичайне.
 

old hunter

Снайпер
Та еще чай пить можно :)

Скажите а есть у кого опыт использования 22ЛР без оптики, с открытой мушки?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Та еще чай пить можно :)

Скажите а есть у кого опыт использования 22ЛР без оптики, с открытой мушки?
Частенько знімаю ОП та стріляю з відкритих, але тут звісно що значно зменшується дистанція для влучної стрільби.
 
  • Like
Reactions: kef

север

ветеран форуму
надійна команда
Тобто сміло можна купувати 16 й не заморочуватись. А щодо використання кожен вирішує сам, для бумаги, полювання чи просто по банкам.
Только вот возникает логичный вопрос: зачем выпускать 20, если у него нет никакой разницы с 16?
 

old hunter

Снайпер
Зверху