Чому 22lr ?!

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Надто швидкісні патрони напевно і розкидає на віддаль ,через надлишок енергії. Голосно бахкають але не кучно.В мене з дозвуковими Тоз 78 теж товаришує. Правда вже давненько не кляцав .
Я вирішив зупинитись на патронах в діапазоні 315-345 м/с, дозвук та стандарт. Дуже гарно в мене ці скоростя летять. Та й на моєму бувшому ТОЗ-18 такі скоростя летіли чудово.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
А може надто швидкісні зриває з нарізів стволу .Або дещо деформація кулі відбувається.Всеж таки свинець мягкий.
 

Pashochek

Мисливець
Пуля в сверх звуковых патронах на каком - то расстояние необратимо переходит на дозвук. А при переходе этого рубежа происходит дестабилизация пули(физику никто не отменял). Вопрос где именно это происходит: после попадания в мишень или до. Если перехода нет-все летит кучно,если переход есть-раскидывает группу. Грубо говоря-скорость пули от дульного среза до мишени должна быть:либо меньше скорости звука, либо больше! Если бы пулю срывало с нарезов-были бы прилёты боком-утюги...
 

kef

Зброяр
Пуля в сверх звуковых патронах на каком - то расстояние необратимо переходит на дозвук. А при переходе этого рубежа происходит дестабилизация пули(физику никто не отменял). Вопрос где именно это происходит: после попадания в мишень или до. Если перехода нет-все летит кучно,если переход есть-раскидывает группу. Грубо говоря-скорость пули от дульного среза до мишени должна быть:либо меньше скорости звука, либо больше! Если бы пулю срывало с нарезов-были бы прилёты боком-утюги...
А деформація кулі під час проходження каналу стволу теж напевно впливає на кучність.?
 

Pashochek

Мисливець
А деформація кулі під час проходження каналу стволу теж напевно впливає на кучність.?
Думаю что нет. У меня есть патроны CCI 2.6гр 437м/с - на 50м летят точно так же как стандарт, на 100м заметно хуже стандарта, а на 150 м прилетают в 15-20см,а стандарт в 5см вполне вкладывается на 150м. Но это в идеальных условиях-от ветра ещё много зависит... Вот и получается что более мощный патрон вроде должен дальше стрелять, а на самом деле с него практически не возможно попасть на дальнем расстоянии...
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Користувався такими. Найкращі мені патрони фірми Гекко. Інші так собі. Чехи на кучність гірші за ремінгтони .
Може з іншої гвинтівки полетять краще. Поповню боєкомплект новими патронами то при нагоді проведу пробний відстріл на різні відстані в ціль. А це так ,просто залишки недострілу. Без чорнових записів .
IMG_20200312_135603~2.jpg
IMG_20200312_140130~2.jpg
IMG_20200312_135856.jpg
IMG_20200312_135703.jpg
IMG_20200312_135637.jpg
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Що тут говорити. Я гадаю, це залізно - швидкість, вага..... Навіть візьміть ту пневматику в калібрі 4,5 там все від ваги кулі.
Коли(наприклад) з АК стріляєш набоями в яких по характеристиках все один в один.
 

Счетовод

Мисливець
Сегодня выпал случай пострелять с Турка несколькими патронами. Дистанция мерилась дальномером. Стрельба велась стоя с упора. ОП Бушнел 3-9х32. Погода, порывы ветра, и так сказать вот-вот дождь. Отрывы, все таки грешу на себя, спешка из-за погоды, а там кто его знает))). Понятное дело задача не была точно поражать цели, а собрать "кучу". Далее фото и описание.
У Вас для каждого типа патрона свой измерительный инструмент :). А если серьезно, то если будете еще отстреливать патроны, если возможно, замеряйте группы линейкой. И отметьте точку прицеливания, что бы можно было увидеть как и куда летит та или иная пуля. За раннее благодарю.
ЗЫ: коробок и гривну нашел - измерил :), а вот пробки дома не нашел :( - по второй группе мучает неизвестность...
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А если серьезно, то если будете еще отстреливать патроны, если возможно, замеряйте группы линейкой. И отметьте точку прицеливания, что бы можно было увидеть как и куда летит та или иная пуля. За раннее благодарю.
Если буду, сделаем).
А еще лучше, мишеней напечатаю.
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Если буду, сделаем).
А еще лучше, мишеней напечатаю.
І в тиху без вітру погоду.Щоб даремно не "крутити"оптику. Я останній раз прибивав свого (пілада) від 25 до 100 метрів в ціль верхньою (пікою) по центру. Бо як починав крутити поправки при кожній стрільбі то потім заплутався сам:D і обнулив все. Та "прибив"в тиру її з друзями по новому.:D.Вже років 5 нічого не підкручую.;).Головне щоб зібрати всі кулі в центрі.:oops:.Але різні фірми патронів покажуть різні результати кучності бою ,(що підтвердилось вашим відстрілом патронів різних виробників). Тому обрати одну партію і буде результат люкс !
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Бо як починав крутити поправки при кожній стрільбі то потім заплутався сам:D і обнулив все. Та "прибив"в тиру її з друзями по новому.:D.Вже років 5 нічого не підкручую.
Я теж ніколи не крутю оптику. Приспособився на різні відстані, тільки коли сітка арбалетна.
 
  • Like
Reactions: kef

are0692

Мисливець
Цікавий варіант ще 22lr як зброя для виживання, набоїв можна придбати багато, місця займають мало, не важкі. Завжди можна вполювати якогось голуба, або ж гризуна :D
 
  • Like
Reactions: kef

Visioner

Слідопит
Цікавий варіант ще 22lr як зброя для виживання, набоїв можна придбати багато, місця займають мало, не важкі. Завжди можна вполювати якогось голуба, або ж гризуна :D
А кто из грызунов самый вкусный. Зайца пропускаем, вкусный :)
 
Зверху