Чому витерли тему: "Цікаві речі про Україну та її історію"?

Статус
Закрита.

PETROPAVEL

Слідопит
Шоновний , не здiмайте галасу , бо до мене звернулись декiька кiлькисть користувачiв нашого форуму з жалобою на полiтично-заангажовану тему .... з вимогою ii видалення ... що я i зробив . В нас не полiтичний форум ... Перепрошую ... звернiть на це увагу ...
На форумi , присутнi теми в яких викриваэться iсторiя як Украiни , так i ii краэвидiв , мисливства ... лiсовознавства , рибальства , зброi , вiськових , та вiськових дiй .... та iншi ...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
В темі не було агітації за жодну політичну силу. Чи ми будемо боятися нашої історії і самої України? Так було і що тут поробиш...
Якщо "деякій кількості" користувачів не подобаються речі викладені мною, то нічого не стоїть на перешкоді щоб виложити свої. Тема була відкрита для всіх! Чи не так?
Пишіть свої цікаві речі про Україну і буде Вам щастя...
 

STANISLAV

Мисливець
PETROPAVEL;57182 сказав(ла):
до мене звернулись декiька кiлькисть користувачiв нашого форуму з жалобою на полiтично-заангажовану тему .... з вимогою ii видалення ... що я i зробив
А чого ніхто,нічого не заперечев в темі?
Шановний виглядає що це не сподобалося тільки вам(
 

Syava70

Мисливець
PETROPAVEL;57182 сказав(ла):
до мене звернулись декiька кiлькисть користувачiв нашого форуму з жалобою
Им можно только посочувствовать.Кто не знает (или не хочет знать)свое прошлое,у того нет будущего.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
PETROPAVEL
Ви, на Українському форумі, закриваєте тему про історію України і відкриваєте тему про історію російського міста! Ви вважаєте це за щось нормальне?
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Мне тоже интересно - почему удалили тему, которая не нарушала Правил форума? Можно было её пока закрыть и обсудить её дальнейшую целесообразность ( если история это одно, политика это другое).
К сожалению - не помню про что была та тема....
Но произошедшее не есть гуд, нельзя принимать поспешных решений в таких вопросах.
Форумчанину BOGUN красную карточку сниму.
Модератор PETROPAVEL переводится в пользователи.
 

STANISLAV

Мисливець
BOGUN;57249 сказав(ла):
Ви, на Українському форумі
PETROPAVEL, людині за правду закривати рот,ну це геть не по чоловічому(мужски).
Пора на Україну подивитися очима українця,а не НКВДишника.
 

Міша

Мисливець
Підтимую тема була цікава сам сюди заходив декілька разів і хотів поставити щось цікаве, що прославило Україну в очах жителів інших держав. Українці повинні знати своє минуле, а вже яке воно є не нам судити проце. Нам потрідно "согодні" робити так, щоб наші діти нас не осуджували, коли читатимуть історію яку творили ми. Я ЗА ВІДНОВЛЕННЯ ТЕМИ!!!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Admin;57258 сказав(ла):
Мне тоже интересно - почему удалили тему, которая не нарушала Правил форума? Можно было её пока закрыть и обсудить её дальнейшую целесообразность ( если история это одно, политика это другое).
К сожалению - не помню про что была та тема....
Но произошедшее не есть гуд, нельзя принимать поспешных решений в таких вопросах.
Форумчанину BOGUN красную карточку сниму.
Модератор PETROPAVEL переводится в пользователи.
Дякую, пане Адмін
Розумна Ви людина. Хай Вам щастить і будьте здорові.
 

Крук

Мисливець
surgut;57282 сказав(ла):
BOGUN писал:
Ви, на Українському форумі

PETROPAVEL, людині за правду закривати рот,ну це геть не по чоловічому(мужски).
Пора на Україну подивитися очима українця,а не НКВДишника.
Повністю підтримую, тема була дійсно цікавою, як з історичної точки зору. І не варто це зразу перекручувати в політику. Гріш ціна тим, хто не признає героїчних подвигів Українського народу.
Так що я за відтворення теми.
Слава Україні!!
Слава Нації!!!
 

некто

Новачок
Admin;57258 сказав(ла):
Мне тоже интересно - почему удалили тему, которая не нарушала Правил форума? Можно было её пока закрыть и обсудить её дальнейшую целесообразность ( если история это одно, политика это другое).
К сожалению - не помню про что была та тема....
Но произошедшее не есть гуд, нельзя принимать поспешных решений в таких вопросах.
Форумчанину BOGUN красную карточку сниму.
Модератор PETROPAVEL переводится в пользователи.
Респект Админу! этот товарищ мою тему тоже безосновательно закрыл...
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Отак потрібно свої права не тільки на форумі відстоювати ай реаному житті. А особливо на полюванні.
Дуже дякую Адміну за справедливість.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Цікава річ виходить, ті хто бореться і відстоює Українські національні погляди відкрито їх відстоюють (наприклад наш форум), а ті стукачі які підпільно сопляли Петропавелу мовчать як криси, нічого сказати їм в свій захист.
Адмін вчинив як справжній козак.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Хлопці! "Було - пройшло"
Пропоную, хай кожний від себе дасть якийсь матеріал у тему і це буде найкраща її підтримка.
 
Статус
Закрита.
Зверху