Чокі для полювання на качок

учкудук

Мисливець
Ось такі чокі, "качиний клюв". Розтягують сноп дробу по горизонталі, компенсують не вірне випередження. Це ж мрія мисливця.:D раз вдарив і табун качок впав. Ваша думка?
1613911574219.png
1613911656803.jpeg

1613911648884.png
 

учкудук

Мисливець
Ну на сталь нас ще не загнали, поки що. А на цих чоках хоч видно результат йхньої роботи, осип витягується вздовж, що полегшує влучання в рухому ціль. А не міфічну "роботу" кіксів, джеменів і тому подібних.
 

huntumy

Зброяр
Кикс работают а джемени как захочется владельцу. Вот то, что в видео не безопасно особенно на стали.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
раз вдарив і табун качок впав. Ваша думка?
Думка такая: если еще дополнительно провести стволом по горизонтали, во время выстрела, то площадь поражения утиного табуна увеличится пропорционально скорости ведения ствола: чем выше будет скорость, тем больше будет поражено уток.
 

Охотник77

Снайпер
Не можу знайти відео про автоматичний дробовик, в парі з такім звуженням у уток взагалі без шансів)))
 

Dedushka

Снайпер
Ось такі чокі, "качиний клюв". Розтягують сноп дробу по горизонталі, компенсують не вірне випередження. Це ж мрія мисливця.:D раз вдарив і табун качок впав. Ваша думка?
Переглянути вкладення 649284 Переглянути вкладення 649286
Переглянути вкладення 649285
Лучше тренироваться в стрельбе чем ставить на ружья всякую ерунду.
 

учкудук

Мисливець
Ось побачете, через рік, другий, коли американці почнуть масово їх виробляти, знімуть кількадесят роликів, розхвалять на тематичних форумах, побіжить народ на випередки купувати "всякую ерунду".
 

Dead_Frost

Новачок
Физику не обманешь, если осыпь растягивается по горизонтали то растет вероятность промаха из-за вертикальной ошибки так что
Лучше тренироваться в стрельбе чем ставить на ружья всякую ерунду.
 

nrnwest

Мисливець
я думаю ця штука в житі не прижеветься.
Щоб масово вражати качку треба само навідний шрот )))
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Зверху