Чи ,цікаві такі звуження.

rfyjt13

Слідопит
Пропонують бельгійку звуження 16.8/16.1 та 16.8/16.8. Стволи 760 мм. 16 калібр.Чи підійде як далекобійка на зайчика .Маю бельгійку зі стволами 680 мм.,чок ,получок. Далі як за 30 м. не дістає нікуди.Стволи не пиляні.З іж54 на 40-45 м. зайчика бив чисто.Чи буде пропонована рушника з такими звуженням, та довжиною стволів, так бити?
 

rfyjt13

Слідопит
То що в мене стволи 680 для лісу, чи з під собаки я знаю. Звуження що пропонують , получок і ціліндр для полювання з під собаки ,теж розумію . Але тут стволи760 мм. от і питаю. У мене друга пара 630 мм. Ціліндр і ціліндр з напором, на куріпку, перепела з під собаки , бомба. А я питаю про стволи довжиною 760 мм!
 

XXL

Снайпер
Чи підійде як далекобійка на зайчика .
А я питаю про стволи довжиною 760 мм!
Ну раз Вы все понимаете к чему вопрос?О каком дальнем выстреле на косого Вы говорите?Это ружье на вечерку на утку
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

XXL

Снайпер
У нас на малых водоемах(так называемых лужах) то на голову садится,то стороной пройдет-самое то.Или в наших условиях охота на фазана с спаниелем в зарослях тростника-не знаешь где подымит,рядом или с середине
 

rfyjt13

Слідопит
Да розумію ,я. Мене збило з толку що довгі стволи, і хазяін каже ,шо із за того що довгі стволи ,в ньому дальній бій. От ,я і засумнівався. Був у мене німецьке колись з такими довгими стволами в 16 калібру, але був ,чок і чок з напором, от воно да , до двух нулів било ,дуже далеко. Але дісталось воно мені ,можна так сказать зоеанімації, і виходить його не вдалося.
 
Останнє редагування:

XXL

Снайпер
шо із за того що довгі стволи ,в ньому дальній бій.
Ложь,звиздешь и провокация-при нынешних порохах длинна ствола не играет ключевой роли(в разумных пределах).Просто Вы будете на 6 сантиметров ближе к зайцу:D:D:D
 

Ohotnik47

Слідопит
Ложь,звиздешь и провокация-при нынешних порохах длинна ствола не играет ключевой роли(в разумных пределах).Просто Вы будете на 6 сантиметров ближе к зайцу:D:D:D
100% - при використанні сучасних порохів чи 68 чи 78 - різниця незначна.Довжина стволів має значення при використанні димняку - в коротких він просто не встигає згоріти.
 
  • Like
Reactions: XXL

север

ветеран форуму
надійна команда
Да розумію ,я. Мене збило з толку що довгі стволи, і хазяін каже ,шо із за того що довгі стволи ,в ньому дальній бій. От ,я і засумнівався.
Длинные стволы при цилиндре далеко бить не будут. Заявляю, как эксвладелец одностволки со стволом цилиндрической сверловки длиной 785 мм: дальше 30 метров стрелять было бесполезно!
У ИЖ-54, 750м, картина совсем другая. Но там- и сужения иные!;)
 

krushinski00

Снайпер
Длинные стволы при цилиндре далеко бить не будут. Заявляю, как эксвладелец одностволки со стволом цилиндрической сверловки длиной 785 мм: дальше 30 метров стрелять было бесполезно!
У ИЖ-54, 750м, картина совсем другая. Но там- и сужения иные!;)
А які номера дробу пристрілювали?.
Мц 21-12 з 750 циліндром на 35 метрів заряд картечі вложила усю в квадрат 30#30.
 
  • Like
Reactions: SAB

север

ветеран форуму
надійна команда
А які номера дробу пристрілювали?.
Мц 21-12 з 750 циліндром на 35 метрів заряд картечі вложила усю в квадрат 30#30.
Ха! Картечью и калиберной пулей цилиндр бьет безукоризненно- на то он и цилиндр! Тем более- с длинным стволом. А дробь- сеет, вне зависимости от ее размера: равномерность осыпи хорошая, но кучность- никакая. Особенно - на дальних дистанциях.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Для дальнього пострилу видиграе роль форма чока та диаметр канала ствола свердловка ствола
Эта роль насколько не значительная, что простому охотнику не стоит на это обращать внимание! Лучше сосредоточится на своей стрелковой подготовке и правильному подбору патрона под свой ствол!!!
 
Зверху