Чи можна везти роги косулі за кордон?

VS1975

Снайпер
Не зовсім коректно поставлене питання. Опишіть ситуацію.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Ніякої історичної чи колекційної цінності вони не становлять. Думаю, що можна. Може хтось знає краще, може хтось перевозив.
Это только в таможне узнать можно я уверен что документы о происхождении рог тоже надо будут.да и принимающей стороне тоже надо узнать законно будет посылка или нет.НП рога не передаёт к чему бы это ?
 

HOWA

Слідопит
Уважно почитайте ст.35 Продукція полювання, мисливські трофеї, Закону про мисливське господарство. На всі трофеї повинні бути документи.
 

Ohotnik47

Слідопит
Яка ситуація на даний час - не знаю.
В кінці 90х , мисливське господарство, в якому добуто трофей, видавало мисливцю Трофейний лист, в якому вказувалась інформація про звіра,ліцензію,господарство і т.ін.
 

Hovarf

Слідопит
Трофейний лист, в якому вказувалась інформація про звіра,ліцензію,господарство і т.ін.
Ось цитата з ЗУ ( ст. 35) -
Мисливські трофеї, одержані від добутих копитних тварин,
підлягають обов'язковій реєстрації у користувача мисливських угідь
з оформленням відповідного трофейного листа із зазначенням у ньому
місця, часу їх добування, оцінки трофейної якості, номера
ліцензії, за якою вони добуті. { Частина сьома статті 35 із
змінами, внесеними згідно із Законами N 1695-IV ( 1695-15 ) від
20.04.2004, N 1827-VI ( 1827-17 ) від 21.01.2010 Хочу звернути увагу саме на "оцінку трофейної якості" , яка повинна згідно закону відображатися у трофейному листі. Я так розумію, що цю оцінку може ( і повинна) робити лише людина, яка має якийсь офіційний документ експерта в цьому. Наскільки мені відомо таких експертів в Україні нема, мисливські виставки з проведенням трофейної оцінки не проводяться і взагалі вся ця справа знаходиться на рівні плінтусу.
 

Ohotnik47

Слідопит
100% Ви праві, трофей не оцінювався, просто вказувалась вага ( якщо це роги), або довжина , для ікол кабана.
 
Зверху