Чистка гладкоствола маслом для пневмата

Статус
Закрита.

Юрий ficus

Новачок
Здравствуйте ув. форумчане. Подскажите пож. кто знает, можно ли чистить гладкоствол маслом для чистки пневматического оружия? Всем спасибо.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
можно ли чистить гладкоствол маслом для чистки пневматического оружия?
Можно, только предварительно нужно сделать нарезы в стволе, как в пневмате,шутка , :) конечно можно только зачем столько одинаковых тем?
 

Аникей

Мисливець
Чому ,можна і щолочним,Юрий ficus питає чим чистити, а не змащувати.Змащувати щолочним думаю неварто. Особисто я купую китайську стружку для миття посуду, намотую на шомпол , у ствол масла і вперед.Потім ствол протираю насухо і змащую нейтральним маслом.
 

Oleg1970

Новачок
Чому ,можна і щолочним,Юрий ficus питає чим чистити, а не змащувати.Змащувати щолочним думаю неварто. Особисто я купую китайську стружку для миття посуду, намотую на шомпол , у ствол масла і вперед.Потім ствол протираю насухо і змащую нейтральним маслом.
А навіщо стальна стружка коли з балістолом навіть волосяний йорш непогано знімає свинець.
 

greyder

Мисливець
А для чого придумувати велосипед? На даний час у нас є непоганий вибір по маслам для гладкоствола, можна знайти хороший недорогий варіант...
 

Аникей

Мисливець
Колеги справа в тому ,що Юрий ficus запитував чи можна чистити мастилом для чистки пневматичних гвинтівок.
А тако звичайно Ви праві ,на сьогоднішній день є дуже багато всяких і йоршиків і мастил і ними чистити ще краще. Проте я вказав як чищу я,бо так мені зручніше та економніше ,оскільки я використовую один саморобний шомпол на 28,20,16, та 12 калібри. Просто намотую на кінець шомпола стружку і як вказав вище чищу нею стволи і як роблю я не є порадою чи вказівкою для користування цим методом іншими.
 
Статус
Закрита.
Зверху