Чий слід?

Статус
Закрита.

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Добра Вам.
Для масштабу, біле - туалетний папір.
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
В свій час полював в одному з елітних мисливських господарств Чернігівщини, де водились навіть зубри. По легенді, туди завозили і сибірських косуль. Одного з таких самців, а можливо-гібрида, добув наш керівник команди: кулею з МЦ 21-12 попав прямо в шию. Я досить немало бачив косуль у своєму життя, але це був справжній монстр: мені довелось, з товаришами, витягати його з нетрів болота. Так от, його задню ногу неможливо було обхопити однією рукою. Нести його було вкрай незручно. Тримав її обома руками! Та й масою він був набагато важчий за середньостатистичну косулю. Спочатку я подумав, що то взагалі олень! Лише два рази в житті бачив подібних гігантів.
 

Аникей

Мисливець
В свій час полював в одному з елітних мисливських господарств Чернігівщини, де водились навіть зубри. По легенді, туди завозили і сибірських косуль. Одного з таких самців, а можливо-гібрида, добув наш керівник команди: кулею з МЦ 21-12 попав прямо в шию. Я досить немало бачив косуль у своєму життя, але це був справжній монстр: мені довелось, з товаришами, витягати його з нетрів болота. Так от, його задню ногу неможливо було обхопити однією рукою. Нести його було вкрай незручно. Тримав її обома руками! Та й масою він був набагато важчий за середньостатистичну косулю. Спочатку я подумав, що то взагалі олень! Лише два рази в житті бачив подібних гігантів.
Ну тут не той випадок. На вологі пухкі землі або на піску козулі широко роставляють копита щоб менше грузнути, та і туалетний папір є різної ширини.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
та і туалетний папір є різної ширини
за мій офіційний 21-річний мисливський стаж досвід показує, що в такий випадках треба брати папір якнайширший :)
, а в темі про обговорення вовчих слідів - то краще зразу блоком.
На вологі пухкі землі або на піску козулі широко роставляють копита щоб менше грузнути
то саме так, а на мокрій глині чи чорноземі, особливо виробленому полі (косулі люблять ходити по закрайках поля попід ярок чи лісок, лісосмугу), молоді мисливці часто плутають з кабанячими, бо копитця роз'їжджаються та стрягнуть.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Schmied

Слідопит
таки більше до косулі схиляюсь
Вона, а може й він! На початку мисливської кар"єри побачивши слід косулі мені один старий мисливець поставив подібне питання стосовно статі косулі( звісно з підйо...). Я відповів, що не знаю хто саме пройшов: самка чи самець . Тоді він мені запропонував прикласти на слід косулі два пальці і понюхати їх. Якщо говорить там піднялось, то самка, а ні-самець! Веселий був дядько! На все життя запам"ятав той слід і цей жарт. Слід косулі 100%.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Дякую всим за обговорення, розібрались. Вік живи ...
 
Статус
Закрита.
Зверху