Чеська рушниця

Oleghunt

Мисливець
Допоможіть визначити модель даної рушниці, тип замка , рік випуску та ін.,стволи деміблок ,чисті, довжина на фото, наперед вдячний за відгуки! Проблеми з завантаженням фото!
 

Вкладення

Fonex

Снайпер
Задайте в гугл - уменьшить размер фото...Там, думаю, разберетесь!
 

Fonex

Снайпер
А вообще, у Вас, на сколько я вижу по этому фото, Brno серии ZP, могу ошибаться, конечно, но подробные фото - прояснят все, так что уменьшайте размер и ждемс!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Если это Брно, то должны быть 720-730 мм...Из-за малого цевья - они кажутся длиннее
Я к тому, что подобные реплики
весьма схожи с определением цвета шерсти кота в мешке на ощупь:p
 

Oleghunt

Мисливець
Трохи розібрався, дякую, от тільки з такою довжиною стволів щось не дуже!
 

Fonex

Снайпер
от тільки з такою довжиною стволів щось не дуже!
Та что Вас пугает?Делались ружья и с более длинными трубами, но ZP-шек еще не видел таких. Что внутри стволов?Потому как снаружи ружье норм.Вы продаете его или покупаете?
 

Oleghunt

Мисливець
Вы продаете его или покупаете?[/QUOTE]
Ні те ні друге, просто робив для неї новий приклад взамін тріснутого старого, от вона мене і зацікавила, так як власник також не знав про неї нічого,(записана як чз) от з його дозволу і виставив на форум на визначення!
 

Fonex

Снайпер
Ні те ні друге, просто робив для неї новий приклад взамін тріснутого старого, от вона мене і зацікавила, так як власник також не знав про неї нічого,(записана як чз) от з його дозволу і виставив на форум на визначення!
Зрозуміло!
 

Oleghunt

Мисливець
Та просто Вам далеко їхати, (привозити-забирати) думаю простіше знайти майстра у вашому регіоні
 
Зверху