Ціна рушниці,або хто що вибере!

Сучасна двохстволка ,чи 70 річний "німець,бельгієць і т.д"?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    100

Вік71

Снайпер
Щось задумався над ціноутворенням на 70-80 річні "Зімсони", "Зауери", Меркелі" і т.д.,чим керуються продавці,ставлячи ціну в 2...,3...,4... тис $ на рушниці,які не належать до категоріі "колекційноі зброі"? І хто який вибір зробить:3000$ за " німчика" 1947 року в стані по словах продавця ,наближеного до ідеального,або гарно реставровоного в Польші ,чи ті самі гроші за сучасне "Бентінсоллі"," Верней карон", і т.д.?
Прохання проголосувати!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Тему нужно перекинуть в "Обговорення зброи". Прооголосовал.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Вы не в том разделе....Лично я за хорошее оружие не взирая на то современное оно или нет.
 

Вік71

Снайпер
Ошибся разделом,просьба к админу или модераторам перенести в соответствующий!
 

Балістік

Мисливець
100% сучасна зброя сучасні технологій в поєднанні з балістикою та красотою гравіювання творять дива. а стара зброя одне слово "СТАРА"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
Щось задумався над ціноутворенням на і т.д.,чим керуються продавці,ставлячи ціну в 2...,3...,4... тис $ на рушниці,які не належать до категоріі "колекційноі зброі"? І хто який вибір зробить:3000$ за " німчика" 1947 року в стані по словах продавця ,наближеного до ідеального,або гарно реставровоного в Польші ,чи ті самі гроші за сучасне "Бентінсоллі"," Верней карон", і т.д.?
Прохання проголосувати!
ну если бы ты понимал хоть чуть-чуть в охотничьем оружии таких вопросов бы не было...
и шобы ты меня понял - серед 70-80 річні "Зімсони", "Зауери", Меркелі" есть ружья которые стоят и 20 и 30 и 50 тысяч евро!!!! а твоё "Бентінсоллі" самое дорогое в опте 560 евро!!!
фуфайка дешевле и практичнее норковой шубы!!!!. но не все хотят носить это фуфло
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
100% сучасна зброя сучасні технологій в поєднанні з балістикою та красотою гравіювання творять дива. а стара зброя одне слово "СТАРА"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
а какая лично у вас сучасна зброя сучасні технологій в поєднанні з балістикою та красотою гравіювання ??????????
то шо вы видите на стареньком немчике ... сегодня стоит 0т 5000 евро....(а в правильном исполнении 7-8!!!) а ви говорить...говорить...
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
я понимаю если бы в этой теме высказались те, кто постреляв как минимум с 201 меркеля сказал, что фабарм лучше...и купил его себе
а так.......
 

Вік71

Снайпер
а какая лично у вас сучасна зброя сучасні технологій в поєднанні з балістикою та красотою гравіювання ??????????
то шо вы видите на стареньком немчике ... сегодня стоит 0т 5000 евро....(а в правильном исполнении 7-8!!!) а ви говорить...говорить...
Олег,ну чого ж так категорично?
Я створив тему,не для того ,щоб "об...ти" стару нсімецьку зброю,а для того,щоб зрозуміти,хто на чому зупинить свій вибір: "Зімсон" за 3000$ (який не входить в категорію колекційноі зброі!!!) чи сучасне Б.Б.Б. і т.д.!
Ну і від себе,я стріляв і з "Зімсонів","" Зауерів"-нічого надзвичайного!
На даний момент маю іспанську Z.H.-213, при вазі 2900 кг в 12 кал. і довжині стволів 70см. ,з машинним гравіруванням мене влаштовує повністю,але з задоволенням купив би старого "немчика" по адекватній ціні,а не за ціну б\у "Мерседеса"!
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
вчера пробовал женщину - слабое подобие левой руки...
цена адекватная чему??? состоянию...
очень неправильно смотреть на фирму.... есть 8-ка и есть майстерверк!!!!
 

Вік71

Снайпер
Не зрозумів,про що ти говориш...,якщо маєш на увазі Зауер-8,то про нього мова взагалі не може йти,..іх в обіході трохи менше ,ніж Іжів,і червона ціна -800 $ (як кажуть,в стані наближеному до ідеального)!
 

Вік71

Снайпер
Что-то чуйка мне подсказывает,что тема будет срачная:cool:.
Я більше в спори влазити не буду,тема створена не для того,щоб обіс...ти ту чи іншу зброю,а є чітке питання: якщо людина має можливість і готова заплатити 2000-3000 $ за рушницю,що вона вибере- старого німця,чи сучасну Беретту,Бентінсоллі,Верне і т.д!
Але ,якщо послухати Олега,то серед сучасних рушниць взагалі нема з чого вибирати...,тут кожен залишиться при своій думці!
 

XXL

Снайпер
Тема изначально провакационная.На утку и гусика я хочу иметь пятизарядку(и оно есть),на из под собакина хочу иметь немчика пожилого так сказать классика(деньги собираются),на тарелки-Берету вертикалку (пока не захватило).Вы поставили вопрос от Нашей бедности-ружье должно быть заточено под определенный вид охот,а одно на все про все не есть Гуд.Лично мое мнение.С Ув.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Тема изначально провакационная.На утку и гусика я хочу иметь пятизарядку(и оно есть),на из под собакина хочу иметь немчика пожилого так сказать классика(деньги собираются),на тарелки-Берету вертикалку (пока не захватило).Вы поставили вопрос от Нашей бедности-ружье должно быть заточено под определенный вид охот,а одно на все про все не есть Гуд.Лично мое мнение.С Ув.
Вот и я Андрей о том же говорю что новое старому и наоборот не мешает.
 

Вік71

Снайпер
Вот и я Андрей о том же говорю что новое старому и наоборот не мешает.
Согласен с вами на все 100%!!! Но вопрос в другом:как 80 летний "Зимсон" может стоить дороже новой 687 Береттьі? Откуда берутся такие ценьі?
 
Зверху