Цікаві відео про рибалку!

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вирішив створити тему! Про полювання є а про риболовлю немає! Тому востанвляю баланс! =)
 

Гусар

Слідопит
Я так думаю, что в эту тему надо вставлять видео своей рыбалки, а не чужой с Ютуба.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Гусар;192070 сказав(ла):
так думаю, что в эту тему надо вставлять видео своей рыбалки, а не чужой с Ютуба.
Ну не в усіх відео своє є! Тема взагалі для того якщо є якісь корисні відео які допоможуть вивчити щось нове! Чи просто цікаві для перегляду!
 

Юра 28

Мисливець
Сьогодні був на рибалці.Ось трофейчик взяв на шкірку хліба з поверхності ,через 10 хв ще один оба були амністовані.Вибачайте за якість((((
 

kazbek

Мисливець
Многим знакомо это чувство выброса адреналина.Класс. А у нас что-то сбросили в речку пять дней назад до сих пор течение еще не унесло мертвую рыбу.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Юра 28;196295 сказав(ла):
Сьогодні був на рибалці.Ось трофейчик взяв на шкірку хліба з поверхності ,через 10 хв ще один оба були амністовані.Вибачайте за якість((((
Диву даю як в тих водоростях він не зійшов! Досвід не пропєш =) Відкрий секрет де таких красенів ловив!?
Підпишусь на тівй канал в Ютубі з твого дозволу!



kazbek;196426 сказав(ла):
Многим знакомо это чувство выброса адреналина.Класс. А у нас что-то сбросили в речку пять дней назад до сих пор течение еще не унесло мертвую рыбу.
То така біда руки би повідсихали тій скотині яка це зробила! В нас в Дністрі декілька років така ж ситуація була хімія вибила фактично основний генофонд риби тепер на ріці всеодно що в пустелі!
 

Юра 28

Мисливець
Андрій я сам не знав що там такі торпеди.Ставок (маленький дуууууууже) в Миколаївському районі там ловить (не ловить) тільки господар і родичі.Ми подзвонили питаєм чи можна приїхати він каже приїжайте але нічого не зловите(кропивка).Озеро дуже запущене в плані водяної кропивки треба трактор з боронами повитягати її потому запустити амура щоб цього не повторилось.Щодо досвід не пропеєш то я тут після 2л пива і пекучого сонця,можливо це і зіграло))))))))
Казбек: адреналін розпирав,ці відчуття не передати.Думаю якщо б не кропивка напевно звіту не було б,не давав жару кропивка стримувала.
 

Вкладення

Юра 28

Мисливець
Брауч прикольний мотоооооооооооооооор довго тактний з великими бензобаками .))))))))
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Правда тяжко відео дивитись бо дуже смішний ведучий чогось він мені смішно говорить такий на латиша похожий!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
braych;199495 сказав(ла):
шукав недорогий мотор для себе, натрапив на відео
https://www.youtube.com/embed/dmfSDUUpZkU
Видел в магазине такой. Сделаный из газонокасилки цена 2400,00 грн. Расход на тролинге 1,5 литра на 5 часов! Думаю, что такой можно самому смастерить.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
 
Зверху