Цены на пушнину 2015/2016

стасооныч

Мисливець

fenixx

Мисливець
Кажуть лісову перекупи у Хмельницькому по 600 грн приймають.
Як справи у інших регіонах???????
 

fenixx

Мисливець
Кажуть лісову перекупи у Хмельницькому по 600 грн приймають.
Як справи у інших регіонах???????
 

Соболь 2000

Слідопит
что можно сказать, барыг везде полно, а поэтому и цены на пушнину формируют как хотят. Харковская область: лис 150-200, енот 300-400, камянка-400, лесная-700.
это указаны максимальные цены, а в реальности я лично повез лис и енота и начинаеться: тут у нее пятнышко, тут немного остевой волос не вырос, тут немного синевы на мездре, вообщем если хочешь заберу за 120, больше не дам, енот-аналогично: он небольшой, вот смотри какой должен быт, вообщем максимум 300, больше не дам.Хотя этот парень которому я сдава года 3 брал ранее нормально, в том году я лис сдавал ему 250-300 гривен, сейчас 150-200, наверное долар упал, а гривна подорожала!!!!
 

olga 83

Мисливець
вот и у меня извечный вопрос,как это обстоит с продажей меха через сеть??? а то отправлю прекрасные а назад получу с пятнышками;)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
нічого Ви назад не отримаєте.якщо перевірені купці - то може бути мова, а так, то навряд чи щось вийде. у мене теж так один лиса брав - один раз взяв всі навіть не дивився - гроші дав та пішов, а на наступний рік все повивертав, деякі порозрізав, ломався як целка, збив ціну. я почав забирати, а він аж потім по базару догнав та заплатив нормально.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Главное, все же, было бы что здавать...:rolleyes:
так виконуйте заповіді Дерсу Узала;) і все буде добре. дякуйте Природі за кожен трофей Вам подарований, беріть лише те що потрібно для Вас сьогодні, звертайтесь з вибаченнями до добутого трофею, та відносьтесь до нього з повагою, добутий трофей не псуйте і використайте його за призначенням максимально можливо... буде толк тоді!
 

стасооныч

Мисливець
мужики ,хто скупляе шкурки з форумчан?(тильки куниця) напишить в приват.дякую!
 

Кайзер

Мисливець
Гарної ціни на хутро, у цьому сезоні не буде.Китай,завіз великі об"єми сировини на ринок.
Сьогодні, спілкувався зі скорняками з Тисмениці.Лиса,взагалі відмовляються брати.
 

crime830

Мисливець
Гарної ціни на хутро, у цьому сезоні не буде.Китай,завіз великі об"єми сировини на ринок.
Сьогодні, спілкувався зі скорняками з Тисмениці.Лиса,взагалі відмовляються брати.
Так говорять всі скупщики хутра аби заробити на цьому.
Соляні шахти також неодноразово закривали, то люди собі сіль купляли сотнями кілограмів по ціні майже 20 грн. за 1 пачку, ото бізнес, досі ще не поїли.
 
Зверху