Царапини в стволі

denis1990

Новачок
Почистите хорошо ствол. Возможно хром дал "течь"... Такое бывает... Просто не качественное или нарушенное хромирование. Не раз с таким сталкивался.
Чистил после того как заметил царапину, уже где-то двадцать раз, а царапина все на месте, не увиличивается и не уменьшается. Что такое дал "течь"? У меня царапина начинается сразу за переходным конусом с патронника и идёт в ствол где-то на 2-3 сантиметра.
 

Степанович 2

Снайпер
Чистил после того как заметил царапину, уже где-то двадцать раз, а царапина все на месте, не увиличивается и не уменьшается. Что такое дал "течь"? У меня царапина начинается сразу за переходным конусом с патронника и идёт в ствол где-то на 2-3 сантиметра.
"Царапину" міг дати, наприклад, і не якісний войлочний пиж (маючи в своєму тілі якісь абразив). Пошкодження залишається на місці, але якогось розповсюдження по стволу не дає.
 

LEART

Мисливець
Чистил после того как заметил царапину, уже где-то двадцать раз, а царапина все на месте, не увиличивается и не уменьшается. Что такое дал "течь"? У меня царапина начинается сразу за переходным конусом с патронника и идёт в ствол где-то на 2-3 сантиметра.
Дал "течь" имею ввиду высыпался хром. У меня в МЦ такое... За патронником высыпался... По стволу нет... И сталкивался с таким не раз... Просто сейчас сами понимаете... Качество обработки... даже в новых ружьях... увы...
Сделайте фото!!! Если не сложно. С Ув!!!
 

mulyavchik

Снайпер
Так очень сильно зависит от дульных сужений, и крупноты дроби ну и конечно от самой дроби.
Стреляю дробом придбаним у наших майстрів дроболіїв,за чоки я вже писав.Зприводу розміру то на перо 7ка,а на пух 2ка і 0ка,під закриття може проскочити пару раз і 00,крупнішим дуже рідко.Так от що мене більше цікавить чи не "розверну" я чоки при чистці стальним йоршом за допомогою шуруповерта.
 

иж 18

Слідопит
Стреляю дробом придбаним у наших майстрів дроболіїв,за чоки я вже писав.Зприводу розміру то на перо 7ка,а на пух 2ка і 0ка,під закриття може проскочити пару раз і 00,крупнішим дуже рідко.Так от що мене більше цікавить чи не "розверну" я чоки при чистці стальним йоршом за допомогою шуруповерта.
Не думаю, но если у вас немчик с тонкими стволами нехромироваными я б с шуруповёртом не чистил бы.
 

tyrist 1945

Тигр
Нема різниці які стволи і калібр. Шуруповерт чи дрель і посудна сітка чистить однаково і насухо! Масло вже після. Я чищу до нагрівання стволів, тобто труби гарячі. І ні конденсатів ні царапин нема. А роблю я це роками.
 

mulyavchik

Снайпер
Нема різниці які стволи і калібр. Шуруповерт чи дрель і посудна сітка чистить однаково і насухо! Масло вже після. Я чищу до нагрівання стволів, тобто труби гарячі. І ні конденсатів ні царапин нема. А роблю я це роками.
Пане Ігоре так скажіть будь ласка. Чи можу я пошкодити чокові звуження(зробити їх більшими) при чистці спіральним йоршом за допомогою шуруповерта?
 

tyrist 1945

Тигр
Пане Ігоре так скажіть будь ласка. Чи можу я пошкодити чокові звуження(зробити їх більшими) при чистці спіральним йоршом за допомогою шуруповерта?
Я не користуюсь спіральними йоршами. Але по логіці це неможливо. Куля їх не шкодить при швидкості і тиску! То що зробить цей йорш..?
 

mulyavchik

Снайпер
Я не користуюсь спіральними йоршами. Але по логіці це неможливо. Куля їх не шкодить при швидкості і тиску! То що зробить цей йорш..?
Так от і я про це теж так думав.Але шкребе щось на душі,що щось ніби то не так.Тай думаю краще спитаю в дрсвідченіших за себе щоб розвіялися сумніви.Дякую Вам.
 
Зверху