Хто куди їздить на перо.

Фридрих Освальд

Мисливець
Повторюю, в наказі написано українським по білому: "НА ТЕРИТОРІЇ ВОДНО-БОЛОТНИХ УГІДЬ"!
Де ви там бачили 300м?
Посіви соняшнику це водно-болотні?

Покажіть, ми будем вами пишатися. Я не зовсім розумію як може боротися з браконьєрами той хто не має поняття де можна полювати, а де ні, але можливо справді зараз інші порядки.
То что парень не понимает от чего система тупит, совсем не значит , что он не борется с бракошами!
Их пиз...ть нужно.. Браконьеров
Этих фарщиков, ублюдков которые в рестораны дичь возят по заказу за деньги, тех кто с электро манками! И им подобных!!! Тех кто с машин стреляет, перестреливают и т.д
 

Mykola STARyy

Снайпер
Доречі ! Панове! чому в нашій області неможна полювати перепела?
Підволочиськ, Ланівці, Збараж і по моєму Кременець можна. Перепела свого повно. В мене дача біля Росинки, так в травні вони пугутькають так що жайворонків не чути. Та й куріпка є.
По таксації
Не поспориш на жаль.
 

Фридрих Освальд

Мисливець
Підволочиськ, Ланівці, Збараж і по моєму Кременець можна. Перепела свого повно. В мене дача біля Росинки, так в травні вони пугутькають так що жайворонків не чути. Та й куріпка є.
По таксації

Не поспориш на жаль.
Вот спасибо
В уооре головой об стол что нет перепела и нельзя..))
Вот чего нет , это вальдшнепа!!!(((
Увы... Шикарная охота
Шикарная птица
 

Фридрих Освальд

Мисливець
І не тільки там. Скільки в цьому році було випробувань лягавих? Жодного!
Так а где проводить испытания?
По Украине полно их, у нас не та плотность птицы по которой можно проводить! Да и нет хорошей конторы ФМСУ или КСУ .. Или я ошибаюсь?
 
Останнє редагування:

Фридрих Освальд

Мисливець
Сколько видел Легавых, на вопрос как поиск ,стойка ,как подача? Как работает собачка? .. Ответ
Чисто для утки)
Зайчика добирает...
Ну а бекас? Болото... Красота, болотная дичь... А Бекаса то охотники и незнают в глаза...(
 

Mykola STARyy

Снайпер
Вот чего нет , это вальдшнепа!!!(((
Увы... Шикарная охота
У Скачка є, тільки він на нього не полює і нікому не дає.
Так а где проводить испытания?
По Украине полно их, у нас не та плртность птицы по которой можео проводить! Да и нет хорошей конторы ФМСУ или КСУ .. Или я ошибаюсь?
В Рівному проводять коли хочеш. Є кілька експертів, наприклад зібралося буквально 4-5 лягашатників, здзвонилися, скинулися якоюсь сумою (мізер) виїхали, провели випробування, дипломи виписали і все. Один, до речі з Тернополя, Андрій, але їздить в Рівне, бо в нас сумна година.
Як в Підгородньому була виставка 22 травня, то вони уже 4 випробування провели різного калібру.
Маю тел.
 

Фридрих Освальд

Мисливець
У Скачка є, тільки він на нього не полює і нікому не дає.

В Рівному проводять коли хочеш. Є кілька експертів, наприклад зібралося буквально 4-5 лягашатників, здзвонилися, скинулися якоюсь сумою (мізер) виїхали, провели випробування, дипломи виписали і все. Один, до речі з Тернополя, Андрій, але їздить в Рівне, бо в нас сумна година.
Як в Підгородньому була виставка 22 травня, то вони уже 4 випробування провели різного калібру.
Маю тел.
Скачко це хто? І де?
З повагою
 

Mykola STARyy

Снайпер
Сколько видел Легавых, на вопрос как поиск ,стойка ,как подача? Как работает собачка? .. Ответ
Чисто для утки)
Зайчика добирает...
Ну а бекас? Болото... Красота, болотная дичь... А Бекаса то охотники и незнают в глаза...(
От в мене Бен такий, місцевих "кровей". А за Шельмою я в Миколаївську область бігав, бо там перепел для лягавої №1.
 

SSSLIK

Мисливець
ВСІМ ПРИВІТ )) "мене небуло два дні , оце ви тему розкатали))" це був офф топ,
а питання по бекасу відкрите, минулого року шикарне полювання в цей час було в Малашівцях.. цього року глухо, можливо він в іншому місці???
 
Зверху