Хто куди їздить на перо.

igoryha

Новачок
Привіт всім ! Зіткнувся сьогодні з неприємними обставинами. Вирішив з колегою по полювати на дикого голуба, запримітили одне поле (соняшник), голуб там проходить шикарно. Прийшли, виставили чучала і тут почалось, нальоти шикарні,чуть на голову нам не сідали. Но зробивши пару вистрілів, дивлюсь на нас хтось пробирається, хоп місцевий єгер. Прийшов і давай нам втирати,що ми браконьєри.
Оказується на голуба полювати можна,полюваня таке існує,але полюй пожалоста не в польових угідях,а на болоті !

Беріть хлопці човни,роставляйте манки на плавунах і камишах і полюйте на здоровя,або 300м від водойми...
Розкажіть як у вас із полюваням на голуба,на скільки воно розвинуте і чи діють у вас такі "закони" маразматичні.
Тернопільська обл.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Розкажіть як у вас із полюваням на голуба,на скільки воно розвинуте і чи діють у вас такі "закони" маразматичні.
У вас в відстрілочнній карті написано "з межами угідь ознайомлений" і стоїть ваш підпис.
Тобто ще до відкриття ви мусили знати про те де можна полювати, а де заборонено.
І тим не менше ви пішли в заборонені угіддя, а про єгеря, який не притягнув вас до відповідальності, а всього лиш попередив, ще і відзиваєтесь в образливому тоні.
А він же міг дочекатися поки ви налупите по 10шт, скласти протокол на 8000 + відшкодування збитків і "почивати на лаврах".
 

Фридрих Освальд

Мисливець
Я незнаю , что вам и ответить...
Много охотил голубя с разных областях, нигде не видел запрета на охоту в поле..) тем более бред про водопой..! Напротив негуманно быть птицу на водопое.. Поинтересуйтесь в УООР от чего так... От чего именно так установлены и приняты правила охоты в области! А в общем люди в Тернопольской УООР нормальные, с ними можно говорить, задавать воаросы и дискусировать! Штраф в 8000+ это смех))) я ежегодно даю со взносами на " зарыбнення" 100-200 грн. Ни зарыбнення ни водойм з водою...((( кто ответит?
Каждый раз на вечерке стреляют утку 10 человек и ниодной собаки! Бьют и бросают!!! Пусть там егеря поучат мододежь этике... Это так к слову...
 

Фридрих Освальд

Мисливець
В запретке стреляли? Где?
Есть карта уоор Тернополя с отмеченными запретками и чохами!
Я напечатал себе и ношу в доках так на всяк случай!!!
 

Mykola STARyy

Снайпер
Штраф 8000+ це не сміх, це встановлено законом. Я не берусь твердити що закони і підзаконні акти правильні і логічні. Але в нащій області крім кількох районівполюання на пернату дичину відкрито виключно в водноболотних угіддях. Решта, як ви висдовились- "запретка". Кожен з нас, повторюсь, коли брав відстрілку дав підписку "з межами угідь ознайомлений" і тоді мовчав і ні про які соняшники не заікався. А може і не цікавився шо можна а що ні. А попав би не на гуманногго єгеря а на Каліновського ? Я думаю міг би і прпва полювання позбутися.
А за зариблення згоден 100%.
Ви хлопці молоді, вам карти в руки, реформуйте УТМР. Вам полювати, бо задушать його остаточно, найапетитніші кавалки на ЧОХИ,решта захиріє, куди поїдете?
 

Фридрих Освальд

Мисливець
Так, саме цікаве..) що ніхто нікого не ознайомлює, ніхто не проводить збори, всі чекають монетку!!!! А егеря зарплату получать від того що я сплачую взноси і т. інш
Так що молодий хлопчина може б голову і повісив,а мені ваш "Каліновський" то бальзам... Для душі!!
хоча молодь зараз підкована по законах краще ніж єгеря! Та й протокол , громадська опганізація не так вже й швидко і вірно складе , щоб мисливець на 8000 тисяч приплив!!!
З повагою
 

igoryha

Новачок
Нічого єгер нам би не зробив ! Бо напевно,що ми більше роботи по виловленю браконьєрів провели,чим ті єгеря всі разом взяті. А вони це дуже добре знають. Полювали 300м від водойми, це не є критична зона. Дану проблему по полюваню на дикого голуба в Тернопільській обл. потрібно розрухати і встановити нормальні правила полюваня, а не абсурдні.
Коли було видкритя полювуння,чогось не було жодної провірки,як мисливці вели себе на полювані. З пяними харями валили всьо, що рухається...
А коли люди шукають місце, вивчають повадки,шукають присади, затрати на чучала,щоб зайнятись нормальним ,правельним полюваням, то в тобі бачуть браконьєра.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Так, саме цікаве..) що ніхто нікого не ознайомлює, ніхто не проводить збори, всі чекають монетку!!!!
Не знаю як хто, я коли беру відстрілочну, цікавлюся і угіддями і нормами і наказами..., а пан Igoryha явно ні. Через що і попадає в подібні ситуації.
а мені ваш "Каліновський" то бальзам... Для душі!!
Він "мій" так само як і ваш, але коли іде в рейд то знає як забезпечити і складання протоколу і т.п. Та і крім нього є
люди в Тернопольской УООР нормальные
і не тільки в УТМР.
Не будемо про погане...
Шось мало звітів по області! Куди їздите на перо? Пане Миколо?
Традиційно в Івачів. Зрідка на Стовби. Там в минулому році бекаса було тьма, а в цьому суш. Приїхав, дивлюсь машиною сміло можна їздити. І трава метрова. Собака як кенгуру скаче.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Дану проблему по полюваню на дикого голуба в Тернопільській обл. потрібно розрухати і встановити нормальні правила полюваня, а не абсурдні.
Отут згоден на 100%!
Так говоріть про це там де наказ готують і підписують, а не на соняшниковому полі єгерю. А про 300м давайте не будем, де соняшник, а де водно-болотні...
Бляха-муха, як почитаєш форум, то самі борці з браками, а як вийдеш в угіддя, то
З пяними харями валили всьо, що рухається...
 
  • Like
Reactions: crp

igoryha

Новачок
ще і відзиваєтесь в образливому тоні.
Шановний " слідоаит " Де ви в моїх словах прочитали,що я образливо відізвався про єгеря ????
Для чого виконувати " абсурдні " закони,як їх можна розглянути логічно і замінити.
Ми ж не вівці, куда ведуть туди і йдем...
Я не один такий,таких є багато,що люблять полювати на голуба. То не штрафи потрібно єгерям виписувати,а думати як розвинути даний вид полюваня.
Штрафи виписувати і заборони виставляти,багато розуму не потрібно.
Я рішив запитатись тут, а ви я бачу відносетись до касти єгерів ))) ( Я б вам показав,я б вам випмсав,а собі пагони повісив )
 

igoryha

Новачок
Я говорю тим, кому це все оплачою,а їх завданя просунути це вище. Не думайте,що всі однакові !!! Як я кажу, що там 300м,значіть там 300м. Спецом заміряли перед єгером навігатором. Я був знайомий з правилами,але мені жонед з єгерів,конкретної відповіді не дав, на які відстані я маю право полювати від водойому.
Доречі маю багато відео, як боримось з браконьєрами,і як вони нам на машині колеса ріжуть.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Шановний " слідоаит " Де ви в моїх словах прочитали,що я образливо відізвався про єгеря ????
Пояснюю:
Прийшов і давай нам втирати,що ми браконьєри.
Коли таким чином відгукуються про вас, ви це вважаєте компліментом?
Для чого виконувати " абсурдні " закони,як їх можна розглянути логічно і замінити.
Поки вони мають статус діючих, їх необхідно виконувати. Розгляньте і замініть, тоді будуть діяти інші, а поки так. Це аксіома.
Я рішив запитатись тут, а ви я бачу відносетись до касти єгерів ))) ( Я б вам показав,я б вам випмсав,а собі пагони повісив )
Я відношуся до "касти" пенсіонерів. :D І "пагони" мені шо карасю джакузі. Це вже суто ваші фантазіі.
 

Фридрих Освальд

Мисливець
Доречі ! Панове! чому в нашій області неможна полювати перепела? Він же перельотний, хоча він і оетить Югами але я натрапляв на висипки!місцевого не так багато!!!
З куріпкою то ясно! Я всі табунки на ізусть вивчив, а перепел?
От мені цікаво як приймаються конкретні норми полювання в області, які спеціалісти їх вивчають і розглядать, чи є спеціалісти від держави які можуть пролити світло на питання пернатої дичини і норм її добування? Хто підраховує? Чи є таксаційні виходи для підрахунку?
Хрен там що є...
На рахунок протоколу : є закони державні , про полювання є місцеві ...! Це я до протоколів і підтекстів що до порушення прав громадян зі сторони контролюючих органів!
Простіше- изучаем мат часть, тем самым загоняя в тупики лентяев!
На открытие реально падало все что летало.... Но эти пробелы нужно закрывать воспитывая новое поколение , подрастающее!
По поводу бракош, так сельские парни это первые бракоши!!!!и в большей степени это люди не имеющие удостоверения и разрешения!!!
 

Mykola STARyy

Снайпер
Не думайте,що всі однакові !!! Як я кажу, що там 300м,значіть там 300м
Повторюю, в наказі написано українським по білому: "НА ТЕРИТОРІЇ ВОДНО-БОЛОТНИХ УГІДЬ"!
Де ви там бачили 300м?
Посіви соняшнику це водно-болотні?
Доречі маю багато відео, як боримось з браконьєрами,і як вони нам на машині колеса ріжуть.
Покажіть, ми будем вами пишатися. Я не зовсім розумію як може боротися з браконьєрами той хто не має поняття де можна полювати, а де ні, але можливо справді зараз інші порядки.
 

igoryha

Новачок
Це вже суто ваші фантазіі.
Аналогічно скажу і вам.
Це я висловив свою думку, а як її хтось сприйме, образливо чи ні,це суто його проблеми.
Я проти вас нічого немаю і проти пенсіонерів,але ці пенсіонерські статути і закони давно пра замінити !
А то інші області полюють,а ми як не люди.
Давайте краще зберемо однодумців і вирішимо це питання.
Бо ці правила не піддаються здоровому глузду. Браконьєрам всеодно,де ви полюєти і які там заборони,вони як робили свою роботу так і будуть робити.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Давайте краще зберемо однодумців і вирішимо це питання.
О!!! Давайте!
Ооо понесло!!!)))) на ночь глядя
Пойду почитаю чет другое... По охоте оружию....)
Не ругайтесь
Вертайтеся, Фрідріх!
 
Зверху