Холостий патрон 12к

krushel

Мисливець
Доброго дня, цікавить питання по створенню холостого патрону 12 к. Можливо хтось вже робив.
Яка туди начинка краща: пижі чи можна газету затрамбувати?
Яка навіска пороху, десь читав 3-5 грамів.
В мене порох Nobel sport D20

Всім дякую, веселих свят)
 

krushel

Мисливець
А где, его применять? То есть, зачем ОН нужен?
Ми з колєгою думи думали про навіску пороху для такої хлопушки.
Це не для того щоб когось лякати чи ставити експерименти, ці набої також небезпечні.

Друг хотів на свята в повітря стрельнути.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Друг хотів на свята в повітря стрельнути.
вам потрібно було цю тему створити у розділі "Гумор", я читаючи чуть з трусів не випав. холості патрони товариш споряджав для сина 9 років - все так само як у звичайному тільки на порох (стандартну наважку як по вкладці 2,3г Крука), картонну прокладку як потрібно 2-3мм, а далі або такі ж прокладки тонші аж до гори під закрутку, або зірку, або тирса дрібна. закрити також треба як звичайний патрон для створення необхідного тиску. але пам"ятайте, коли стрельнете - можуть взяти за дупу, і ніхто виясняти не буде чи патрон холостий чи бойовий.
 

krushel

Мисливець
вам потрібно було цю тему створити у розділі "Гумор", я читаючи чуть з трусів не випав. холості патрони товариш споряджав для сина 9 років - все так само як у звичайному тільки на порох (стандартну наважку як по вкладці 2,3г Крука), картонну прокладку як потрібно 2-3мм, а далі або такі ж прокладки тонші аж до гори під закрутку, або зірку, або тирса дрібна. закрити також треба як звичайний патрон для створення необхідного тиску. але пам"ятайте, коли стрельнете - можуть взяти за дупу, і ніхто виясняти не буде чи патрон холостий чи бойовий.
я йому розкажу про ці тонкощі) дякую, а те що повеселило то добре)

як на мене краще вже таким ніж спорядженим)

P.S. особисто я на свята не стріляю бо лін рушницю потім чистити) мене тримають спогади про карбіт)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
як на мене краще вже таким ніж спорядженим)
до речі, хай нарубає дироколом кружечків з паперу кольорового та спорядить ними - і голосно і гарно! як говорили американці в одному з відео - з гладкоствольної рушниці можна стріляти всім, що вільно пролазить у ствол:D:D:D, але чи варто?
 

krushel

Мисливець
до речі, хай нарубає дироколом кружечків з паперу кольорового та спорядить ними - і голосно і гарно! як говорили американці в одному з відео - з гладкоствольної рушниці можна стріляти всім, що вільно пролазить у ствол:D:D:D, але чи варто?
а з димним порохом ефектніше буде)))
може дійсно най перенесуть в розділ гумор))
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
В мене порох Nobel sport D20
Весь фором, ноет, цены на порох поднялись, а тут д20, как хлопушка....
Если для эфекта, то лучше патроны с сигнальными ракетами, а вообще оружие не игрушка, раз в год и палка стреляет ИМХО
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Купите петарды, это намного дешевле и не противоречит законодательству, а звуковой эффект тот-же. И имейте ввиду, что с близкого расстояния, картонными прокладками и пыжами, особенно двп, можно покалечить или даже убить. Как то так.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Цей весь цирк до першого працівника міліції,або до першої сільської бабки,яка "дружить з пером" і буде вам і салют,і до салюту!!!Цей пост знову доводить-хто в нас "рахується в мисливцях!" і чим вони займаються!!От вам і Європа ,і дорога до неї!!
 

mozolini

Новачок
Арго!!! Зачем сразу прям так "кто у нас состоит в обществе". Человек спросил. Да ошибся. Но зачем сразу камнями его забрасывать...
В охотобществе состоят люди разных так сказать взглядов на жизнь и разных понятий в том числе и охоты.
Такого чтоб все были одинаковых взглядов не может быть априори.
Кто то считает приемлимым бахнуть у себя во дворе или с балкона.для кого то это казни подобно...
Все мы разные!!!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Кто то считает приемлимым бахнуть у себя во дворе или с балкона.для кого то это казни подобно...
Все мы разные
Вот для этого и существует закон и наказание! Все должны были получить бумажку с курсов по обращению с оружием и на них все подробно объясняли! Но, к сожалению, пока у нас у каждого свой закон и наказание не всегда находит виновных, но все в переди.... А вообще не представляю трезвого человека, который из ружья в праздник святой Пасхи, дает салют из ружья-нонсенс особенно трезвый, а как я писал выше у пьяных палка два раза в год стреляет!
 

mozolini

Новачок
Оптимум. Не все проходили курсы.
Не факт что и желающие бахнуть их проходили.
Да и Вы сами знаете сколько сейчас народа обладающие огнестрельным оружием.которые его покупали даже не зная как с ним обращатся и разбирать
Что уж говорить о правилах охотминимума...
 

ALEX2008

Новачок
Вот для этого и существует закон и наказание! Все должны были получить бумажку с курсов по обращению с оружием и на них все подробно объясняли! Но, к сожалению, пока у нас у каждого свой закон и наказание не всегда находит виновных, но все в переди.... А вообще не представляю трезвого человека, который из ружья в праздник святой Пасхи, дает салют из ружья-нонсенс особенно трезвый, а как я писал выше у пьяных палка два раза в год стреляет!
Можливо він на 9 Травня стріляти буде, причому тут Пасха
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
на 9 Травня стріляти буде
одного року сільський голова попросив мисливців стрельнути на 9 Травня, тато мій просто взяв патрони без дробу, а один товариш напхав серветок паперових, коли дали салют серветки вилетіли зі ствола та почали плавно опускатись як парашути на мітингуючих - сміху і підколів на тему чи це він не в свої жінки тампаксів чи прокладок набрав вистачило на зо 2 роки. опісля салютів не було
 

mozolini

Новачок
Если человек решил бахнуть.будь то на праздник или так под настроение с кумом или товарищем. То это его дело.
Это явно не значит что сразу милициянты начнут всех охотников за ноздри хватать и к стене ставить...
Если ничего противозаконного не делал то и боятся нечего.
И раздувать из этого проблему не имеет смысла... Сколько охотников которые на форуме не состоят и не спрашивают и не рассказывают о своих "подвигах"...
С Ув!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
И раздувать из этого проблему не имеет смысла... Сколько охотников которые на форуме не состоят и не спрашивают и не рассказывают о своих "подвигах"...
С Ув!!!
також немає сенсу її афішувати, пам"ятаємо про постріл не ближче, ніж 200 м від будівель та про те що неможна стріляти в немисливський період, окрім випадків самооборони тощо. якщо все-таки градус взяв своє, що теж не законно у поводженні зі зброєю, і Ви таки з кумом пальнули "по низько летячих цілях", а в цей момент десь у районі щось утворили з використанням гладкостволу і на ранок дільничий у вас нюхатиме стволи... мінімум залишитесь без рушниці. це все дуже награна ситуація, але як на те з тисячі випадків, коли пронесло, 1 та не пронесе, і дуже прикро буде думати, що все це може скошитись на тобі. холостий патрон оправданий салютом на 9 Травня, навчанням маленького сина стріляти на полюванні, але не п"яною пальбою внікуди. це моя думка, на істину в останній інстанції не притендую...
 
Зверху