ХХII УКРАЇНСЬКА ВИСТАВКА МИСЛИВСЬКИХ СОБАК УТМР

AND KOV

Снайпер
i_surkov;77962 сказав(ла):
Достаточно причин? Или еще по мелочам перечислять?
Не надо оправдываться вообще,я Вам никто,это раз,во вторых я писал взагали про всех массово,и про причины как уважительные.
А у кого какие планы- мне неинтересно, а то сейчас все начнуть писать почему и по какой причине неприехали и не участвовали вообще.
Я высказал свою точку зрения и мнения. Согласно перспективных собак, неужели в Украине только около пятиста перспективных, на таких выставках должны быть лучшие из лучших.
(Насчет судейства гончих и норных,вернусь к фразе покойного Степана Федоровича,которую он мне както после одной из выставок сказал: - "Андрій, запам'ятай,на всих виставках завжди гончатники і норники ніколи нічим не задоволені, завжди лайки,спори і т.д.")
Я завжди зрадую його слова з посмішко, бо вони завжди підтверджуються :)))
Так что удачи Вам во всем...
 

Klever

Мисливець
Грешен. Бываю на ЮАХантере, смотрел последние видео с 22 выставки, читал коменты. Да... До какой степени надо не уважать людей, чтобы пригласить гостей на тусовку среди кучь конского дерьма. Слов нет. На этом фоне все недочёты судейства просто ничто.
 

ABBAT

Мисливець
Задницю надерти не вдалося. Прибуло черкащан аж чотири морди ( тіх кого знаю) може ще хто був , і ті зі Шполянського району і Сашко Білик з Канева з Ридаєм , який став знову Чемпіоном, вітаєм Сашка. Полтавчани , щось правда обідились на таке рішення, але що поробиш галушки є галушки - тільки хлопці без обід.
Що скажу, команди в черкащан не було, грошей нікому не дали, нема сказали. Зато Голова УТМР Області приперся попить горілки, виписав відрядження за рахунок наших взносів і приперся разом з кінологом новим і ще з одним лайчатником, собак не привезли хоч у них є. Ось так брати мисливці і вся пісня. Перехожу мабудь з собаками в КСУ аба ФМСУ. Спасибі ніхто не сказав , тай не треба .
Про виставку- головне , що є що показувати з собак , та нема кому. Зустрів старих друзів - гарно випили, поговорили тай усе.
Все остальне написано вище, добавити нічого.
Від себе- бережіть гарних собак від поганих людей!!!
 
Зверху