Фотоапарат дзеркальний Canon 1200D + додатковий об'єктив Canon EF-S 18-135mm

Статус
Закрита.

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Брав нащадку задля опанування азів професійного фотомистецтва. Дитина виявилася настирлива, то ж в планах Canon 90D...
ТТХ: Матриця 22.3 x 14.9 мм, 18 Мп / Об'єктив 18-55 IS II Kit / Зум: 3.05х (оптичний) / підтримка карток пам'яті SD/SDHC/SDXC / LCD-дисплей 3" / Full HD-відео / живлення від літій-іонного акумулятора / 129.6 х 99.7 х 153.1 мм, 685 г / чорний
Комплект:
- фотоапарат Canon 1200D
- рідний об'єктив Canon EF-S 18-55mm + захисна кришка
- додатковий об'єктив Canon EF-S 18-135mm (купувався додатково і дорого) + захисна кришка
- мішечок для додаткового об'єктиву
- сумка-кофр напівм'яка фірмова
- ремінець для переноски
- зарядний пристрій
- рідна коробка і всі папірці з чеками на придбання включно
- захисний прозорий світлофільтр
- картка пам'яті 32 ГБ
- свіжа АКБ
Стан - в ідеалі. Гарантія якості, манібек, доба на перевірку.
Приклади особисто зроблених саме цим апаратом фото додаю.
Відкриті для діалогу з мисливською спільнотою за виключенням двох форумчан, резерви від яких не зможу прийняти суто технічно. Гарантом виступлю я, відправка на малому, адже я далеченько від дому...
Продаж тільки комплектом. Ціна 5000 грн.
На сайті дуже епізодично, телефон часто вимкнутий, то ж з усіх уточнюючих питань пишіть у Вайбер-Телеграм малому:
066 сім53 9п'ять 28
5500 грн.
Гіпотетично прийнятний обмін на Canon 90D з нашою доплатою і задоволенням.
 

Вкладення

Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Якщо кому цікава дідова особиста думка як людини, що бачить ситуацію дещо під іншим кутом ніж 75% соціуму: в найближчий час фотоапарат буде чи не єдиним і точно основним реманентом сучасного вітчизняного мисливця... Нажаль...
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Не будемо порушувати традицій стосовно бонусів. То ж оперативному покупцеві особисто від діда сувенір: щось на кшталт... Бо воно вже мені приїлося. Борщу хочу...
 

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
У резерві. Поїхав на оглядини.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Дякую. Проданий. Покупцеві - решрект за оперативність і багато якісних і пам'ятних фото!
 
Статус
Закрита.
Зверху