ФРОЛОВКА . Забытое оружие.

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

doctor_an

Новачок
Доречі, як з'ясувалося у ході пошуку і порівнянь маю класичну "берданку". Тобто гладкоствольну переробку гвинтівки Бердан 2 у чудовому і робочому стані. Мабуть таку "штуку" продавати взагалі великий гріх ;) Нехай буде. Це їй вже 150 років, а для моїх онуків ця рушниця буде як для нас кремневий пістоль )))
 

kef

Зброяр
Доброго дня власникам "берданок". Цікавить затвор ,принцип дії (його частини) до мисливської моделі рушниці Бердан - 2. якщо є можливість та частин "усм". Бо інформація лише загальна. Буду вдячний за надану допомогу.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ну от фроловка є... а берданки... я і не видів. якщо і є - то певне ше в стрісі з очерету... такі варіанти не дістають просто так
 

kef

Зброяр
ну от фроловка є... а берданки... я і не видів. якщо і є - то певне ше в стрісі з очерету... такі варіанти не дістають просто так
Думаєш .що усі знають чим володіють ? Звикли називати ружжа схожого типу (переробки) Б Е Р Д А Н К А ! ;)
 

kef

Зброяр
Доброго дня власникам "берданок". Цікавить затвор ,принцип дії (його частини) до мисливської моделі рушниці Бердан - 2. якщо є можливість та частин "усм". Бо інформація лише загальна. Буду вдячний за надану допомогу.
Поновлю тему .
 

Yuber

Мисливець
Доброго дня власникам "берданок". Цікавить затвор ,принцип дії (його частини) до мисливської моделі рушниці Бердан - 2. якщо є можливість та частин "усм". Бо інформація лише загальна. Буду вдячний за надану допомогу.
Ну, так от же, камрад вище постом написав, що має саме берданку! Зверніться до нього в особистості:

Доречі, як з'ясувалося у ході пошуку і порівнянь маю класичну "берданку". Тобто гладкоствольну переробку гвинтівки Бердан 2 у чудовому і робочому стані...
 

Yuber

Мисливець
Остання активність на форумі- травень 2018 року...
Я бачив. Просто зауважив, що камрад задав своє питання безпосередньо одразу після публікації попереднього посту, який містив відповідь на його питання! А потім ще кілька рпзів...;)
 

kef

Зброяр
Я бачив. Просто зауважив, що камрад задав своє питання безпосередньо одразу після публікації попереднього посту, який містив відповідь на його питання! А потім ще кілька рпзів...;)
А толку ... Можете запропонувати "бердану" ? Дайте знати.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

kef

Зброяр
Нагадаю . Авось зявиться така.
Цікавить модель Бердан - 1 та Бердан - 2 . Ну і запчастини саме цих моделей.
 
Зверху