Український карпатський гончак.

homa0777

Мисливець
:( от, так, в мене на городах...
Вітаю, з підтвердженням робочості.
Вже, еліта?
 

vadim69

Мисливець
Я извиняюсь...Но,что дает собаке бонитировка? И ,как вы считаете элита это показатель чего?
 

vadim69

Мисливець
Амбиции — желание достигнуть своей цели, повышенные требования к уровню жизни, стремление к успеху, желание самореализоваться, добиться того, что запланировал, несмотря ни на что

Амбиции это корона на голове или мания величия?:D
 

собаколюб

Слідопит
Амбиции — желание достигнуть своей цели, повышенные требования к уровню жизни, стремление к успеху, желание самореализоваться, добиться того, что запланировал, несмотря ни на что

Амбиции это корона на голове или мания величия?:D
Ну... У вас хоббі полювання, а в мене - кінологічних!
Ми з чоловіком знайшли собі золоту середину - я приймаю(або розділяю ;) ) його полювання, не "стогну" коли він йде з мужиками в баню, натомість я з собаками відвідую одну виставку і кілька випробувань/змагань на рік.
Тому я точно вам відповісти не можу - це і не корона і не манія величі... Щось середнє ;)
 

ura83

Слідопит
Ну... У вас хоббі полювання, а в мене - кінологічних!
Ми з чоловіком знайшли собі золоту середину - я приймаю(або розділяю ;) ) його полювання, не "стогну" коли він йде з мужиками в баню, натомість я з собаками відвідую одну виставку і кілька випробувань/змагань на рік.
Тому я точно вам відповісти не можу - це і не корона і не манія величі... Щось середнє ;)

Розповідайте як там в Білорусі. Як з`їздили що привезли?. Як їхній Білоруський Гончак??? Чиї кращі:):):)
 

собаколюб

Слідопит
Нажаль я не їздила...
Але висновки зроблені:
1. Приїжати на день раніше(1000 км)
2. Більш ретельно готовитися
3. Подібний захід проводити раніше.
А відносно третього командного місця - у нас все попереду, це перший досвід...
Зате нові друзі, обмін досвідом... Подивилися на інших і всеж показали своїх... Не все так як хотілося, але це "планка" яку треба переплюнути ;)
 

ura83

Слідопит
Нажаль я не їздила...
Але висновки зроблені:
1. Приїжати на день раніше(1000 км)
2. Більш ретельно готовитися
3. Подібний захід проводити раніше.
А відносно третього командного місця - у нас все попереду, це перший досвід...
Зате нові друзі, обмін досвідом... Подивилися на інших і всеж показали своїх... Не все так як хотілося, але це "планка" яку треба переплюнути ;)
Молодці так тримати!!! Суховецький Р. - Козак. Я так зрозумів він у вас "заводіла"

А що це за Білоруський гончак???
 

ura83

Слідопит
Поки власники УКГ у ГОРАХ :D

Підніму тему. (УКГ за чи проти?)
Натрапив на цікаві уривки - Р. Шиян.

"Ошибочно думать, что все эти беспородные гончие, на смену которым пришли заводские породы, уступали им в полевом отношении. Напротив, в моей памяти сохранились работы некоторых прежних, так называемых «поляков» и «костромичей», до которых надо ещё доводить разумной племенной работой нынешних чистокровных собак" Р.И. Шиян, «Полевой досуг гончих», стр.93



"И эти две породы (русская и англо-русская – В.С.) ещё долго после 1925 года были в меньшинстве среди моря «мешанины»… и прежде всего польско-русской мешанины, победу над которой так и не удалось одержать цивилизованными способами. Существенную роль в становлении русской гончей сыграли популярные тогда карательные меры. Просто на 2-ом кинологическом съезде в 1939 году запретили все стандартизованные в 1925 году породы гончих, кроме русской и англо-русской, т.е. английскую гончую (фоксгаунда), гончую арлекина, гончую брудастую и польскую паратую гончую " Р.И. Шиян, «Русская гончая», стр49


П.С.
Видно що "війна" була як тоді так і зараз - між стандартними і універсалами.
 

vadim69

Мисливець
Ребята-девчата,молодцы! С почетным третьим местом!

Сколько было команд и откуда?
 

ura83

Слідопит
https://www.ss.ua/msg/ru/animals/dogs/estonian-hound/bjfnd.html
Смотрю порода на месте не стоит, постоянно улучшается)
Та Романе , таких "селекціонерів":D., вистачає у кожній породі.
Але бентежить , трішки інше,а саме : Це яким долб @йбом потрібно бути - щоб привезти з Фінляндії (якщо це правда) собаку з документами - і потім в'язати її цю Фінську собаку з ким попало - цього я зрозуміти ну ніяк не можу.

Це трішки не з тої опери:D, але щось типу цього - "техника в руках дикаря - кусок железа" .

П.С.
Я б стерилізував таких "селекціонерів і їх собак- від гріха подальше :D:D:D
 
Зверху