Убийство чемпиона!

василь довжик

Слідопит
І як на справді все сталось.
Не думаю,що хозяіна песика,чемпіона браком був.
Ну а якщо браконьєрнічав значить грош ціна такому.
 

Просто охотник

Мисливець

Серг-Кл

Слідопит
Останнє редагування:

Серг-Кл

Слідопит

Panters

Снайпер

Просто охотник

Мисливець
А собака тут при чому, вона в днях тижня не розбирається,
а якщо браки то всі, що робили лісник та фермер в угіддях
зі зброєю в четверг?
Да мне все равно что они там делали.
Я свое мнение высказал гораздо выше.
 

Vitaly 77

Новачок
От ще один приклад як єгер з місцевим "активістом" фермером без суда і слідства визначили вину, винесли вирок і покарання.
Де ейфорія всіх захисників?!!!
А господарю собаки рекомендую не зупинятись, у нас в районі був схожий випадок де "мєсні" постріляли собак, то був суд і вони за все заплатили.
 

Влад

Слідопит
А собака тут при чому, вона в днях тижня не розбирається
Не скажите,я в субботу утром только дверь на улицу открою,сразу
лай стоит,пока не заберу на охоту,особенно гончие.В другие дни молчат.
 

мунька

Мисливець
в нашій місцині мисливці якщо їх так можна назвати.розкидають в сезон полювання отраву для лисиць,під роздачу потрапляють домашні собаки і коти.от і свою красуню я не вберіг.загинула лайка зсл.люди жалілися но ніхто нічого не добився.місцева і района влада не реагує.
 

Varjag229

Слідопит
Двічі у цьому сезоні потрапляв у неприємні ситуації при полювані зі своїм ягдом і чужими собаками (ЗСЛ та російська гонча).
Встигав побачити чужу собаку першим і брав ягда на поводок - але то не рятувало від нападу. Власника ЗСЛ гукав, щоб забрав кобеля, а свого брав на руки - йому байдуже - у мене ж "шавка" проти його "лева". Відбився ногами.
Другий раз знову я забрав пса на поводок, щоб не провокувати конфлікту, коли вижловка на галопі з піднятою холкою атакувала - мій загарчав - та відбігла, а її власник став кричати, нібито мій пес рве їхніх собак та він його зараз порішить ( четверо мисливців з ним та 2 фокса). При цьому з моїм псом ніколи не було жодного інциденту.
Зупинило його запал те, що пес був на повідку і я пообіцяв, що мій ягд дорого обійдеться і не тільки матеріально. Викличу єгеря та поліцію, перевіримо їхні документи на собак, зброю, право полювання, а тоді побачимо, чиїх собак постріляють.
П.С. По цій ситуації - собаку мисливської породи треба було відловити, а власнику виставити рахунок за шкоду мисливському господарству, якщо така була заподіяна. Якщо ж це був заборонений для полювання час та заборонене місце - викликати мисливствознавця, щоб він склав адмінпротокол за порушення правил полюваня і до суду + після постанови суду про накладення штрафу - фігуранта на суд громадськості УТМР щодо членства і права полювання в їхніх угіддях.
 

viterec78

Мисливець
Стаття однобока, як усе було не відомо, а правда, як показує життя, у кожного своя. Однак, якщо після вбивства собаки фермер та лісник не забрали ошийник з ДЖИПРС (до речі не дешевий), виходить, що хотіли, щоб господар знайшов свого друга і наглядно побачив, що буде за браконєрство. Однак, ці "люди" меншовартісні, потрібно було піймати собаку, дочекатись коли прийде господар, а тоді з ним по повній......
 

Просто охотник

Мисливець
Стаття однобока, як усе було не відомо, а правда, як показує життя, у кожного своя. Однак, якщо після вбивства собаки фермер та лісник не забрали ошийник з ДЖИПРС (до речі не дешевий), виходить, що хотіли, щоб господар знайшов свого друга і наглядно побачив, що буде за браконєрство. Однак, ці "люди" меншовартісні, потрібно було піймати собаку, дочекатись коли прийде господар, а тоді з ним по повній......
Как по мне не совсем как бы так сказать умные рассуждения. Попробуйте поймать чужую лайку в камышах :)
 

Ohotnik47

Слідопит
В більшості випадків це не проблема, рідко яка лайка має недовіру до людей і навики сторожа.
В свій час ловив простим способом - нявкнувши кілька разів під деревом і постукуючи по ньому рукою давав команду "шукай-шукай" і більшість лайок починають крутитись під деревом видивляючись здобич, а далі діло техніки - або на повідок і пес приводить до господаря, а якщо з навігатором - собаку на повідок, даєш команду "голос" і власник сам прибігає.
 
Зверху