Трофеї

vlad88

Мисливець
Почему нельзя при вывариваньи черепа опускать роги в воду? Потому что будут светлые! Рог покрыт сверху своеобразным слоем, который состоит из дубильных веществ соков растений и собственных жиров. Если мыть рог теряет тон, он стает светлее. Про живицу, так у нас хвойных почти и нет, так что особо за нее не скажу.
 

Rapshits

Слідопит
Почему нельзя при вывариваньи черепа опускать роги в воду? Потому что будут светлые! Рог покрыт сверху своеобразным слоем, который состоит из дубильных веществ соков растений и собственных жиров. Если мыть рог теряет тон, он стает светлее. Про живицу, так у нас хвойных почти и нет, так что особо за нее не скажу.
І ще, саме головне щоб був гарний білий колір черепа то його потрібно після відварення обробити перекісем водню, пізніше покажу як виглядає череп
 

vlad88

Мисливець
Красиво. А замачивает ли кто череп в солевом растворе, перед варкой, после того как обрежутся большие куски мяса?
 

vlad88

Мисливець
Поидее соленая вода вытянет кровь из сосудов костей черепа, ведь если есть кровь в костях черепа, то после варки она там свернется. Будут темнинькие пятна внутри кости, не сильно выделяющееся, но могут быть.
 

Rapshits

Слідопит
Ці роги точніше цілу голову мій товариш знайшов в джарапі вона була висохла як ленін в мозолею, коли опчистив то лобкова частина мала дуже темний колір можна сказати сіро-чорний, після 2-х годинної варки і дві доби стояла по всі площині вата на яку поливав перекісь водню
IMG_20191220_102006~2.jpg
 

Rapshits

Слідопит
З часом покажу фото як відбілює мій товариш, результат вражає
 

vadukmuk

Мисливець
Не хочу створювати окрему тему, думаю це питання буде тут актуальне. Пропонують мені для колекції роги цапа з лобоваю кісткою, але проблема що вони лаковані і кістка теж. Хочу запитати може хто пробував знімати лак з ріг і який вигляд вони будуть мати?? Чи варто цим займатись. Неможу знайти інформації по такому питанні
 

Rapshits

Слідопит
Не хочу створювати окрему тему, думаю це питання буде тут актуальне. Пропонують мені для колекції роги цапа з лобоваю кісткою, але проблема що вони лаковані і кістка теж. Хочу запитати може хто пробував знімати лак з ріг і який вигляд вони будуть мати?? Чи варто цим займатись. Неможу знайти інформації по такому питанні
Фото можна побачити що вам пропонують, можливо взагалі непотрібно заморочуватись
 

Rapshits

Слідопит
Цей ріг пролежав у лісі не один рік, вирішили продовжити йому життя
Переглянути вкладення 536613
Цей ріг також покритий лаком тому що вигляду не було б
Не хочу створювати окрему тему, думаю це питання буде тут актуальне. Пропонують мені для колекції роги цапа з лобоваю кісткою, але проблема що вони лаковані і кістка теж. Хочу запитати може хто пробував знімати лак з ріг і який вигляд вони будуть мати?? Чи варто цим займатись. Неможу знайти інформації по такому питанні
 

vlad88

Мисливець
А проводят ли отстрел направленный ,козликов с такими рожками? Селекционный отстрел?
 

vadukmuk

Мисливець
Ну череп можна проварити і колір зміниться ну а роги потрібно напевно якусь хімію використовувати, постараюсь уточнити чим само краще зняти лак
Череп то таке, прокип'ятити і виділити перекисом, а роги як кип'ятити то кажуть що втратять природній колір
 
Зверху