Трагічне полювання на Сумщині. Браконьєрство та стрільба картеччю

охотник из Сум

Мисливець
Які правоохоронці? Подивіться ,хто був присутній на цьому "полюванні",і хто буде неупереджено розслідувати цю справу?
Так повелось что я лично знал Ивана Ивановича!Хороший был человек!Не стоит разводить демагогию-это был несчастный случай!!!
 

Hovarf

Слідопит
Ну так поліція вже й кваліфікує цю трагедію, як нещасний випадок.
Тут головне , щоб вона його кваліфікувала як нещасний випадок на браконьєрстві, а не як нещасний випадок на полюванні. Для пересічних громадян - це не є суттєвим, але ж для нас , мисливців, думаю різниця є вагомою. А то вийде так як з Кушнарьовим. Застрелили на браконьєрці, а всі ЗМІ й досі пишуть - "погиб в результате несчастного случая на ОХОТЕ".
 

серега иванович

Мисливець
Тут головне , щоб вона його кваліфікувала як нещасний випадок на браконьєрстві, а не як нещасний випадок на полюванні. Для пересічних громадян - це не є суттєвим, але ж для нас , мисливців, думаю різниця є вагомою. А то вийде так як з Кушнарьовим. Застрелили на браконьєрці, а всі ЗМІ й досі пишуть - "погиб в результате несчастного случая на ОХОТЕ".
у них не бывает браконьерства у них всегда все законно!!!они честные и добрые люди только нех,,,,уй им дать!!
 
Зверху