Тоз54Ш.Червона ліва дошка.

Дюбель

Мисливець
Тоз54ш. Червона ліва дошка.Попередній власник переконував що таке купив в магазині.Чи все таки це чийсь "тюнінг"?
 

Вкладення

Дюбель

Мисливець
Скорее всего, когда делали воронение,шурнули латунной щеткой, у меня подобное было. Пришлось делать все по новому. С ув.
Скорее всего, когда делали воронение,шурнули латунной щеткой, у меня подобное было. Пришлось делать все по новому. С ув.
 

Leodr

Снайпер
Мне как владельцу оного ружья тоже интересно, можно больше фото?! Для понимания!
 

tyrist 1945

Тигр
Червона ліва дошка.
Якщо ліва дошка, то значить лівий ствол. Я думаю що так вєлікіє руссьькіє мастєра підвищували кучність лівого ствола. Але... кучність була така як заявлена в паспорті цієї рушниці, і дошка почервоніла від встиду. )))
 

Leodr

Снайпер
Может снимали ржавчину, потом зачернили некачественно!
 

tyrist 1945

Тигр

Vov-1

Зброяр
Якщо ліва дошка, то значить лівий ствол. Я думаю що так вєлікіє руссьькіє мастєра підвищували кучність лівого ствола. Але... кучність була така як заявлена в паспорті цієї рушниці, і дошка почервоніла від встиду. )))
Скоріш за все що так. Я чомусь так і подумав що моя версія не проїде)))
Дурко:D:D:D
 

Дюбель

Мисливець
Якщо ліва дошка, то значить лівий ствол. Я думаю що так вєлікіє руссьькіє мастєра підвищували кучність лівого ствола. Але... кучність була така як заявлена в паспорті цієї рушниці, і дошка почервоніла від встиду. )))
Дякую за вичерпну і змістовну відповідь.
 
Останнє редагування:

Aik

Новачок
Некоторые марки сталей , при щелочном оксидировании дают медно- красноватый цвет.
Такие детали Вы можете встретить в пистолетах пм , руж., тоз 34 пластинчатые пружины эжекторов например. Сделайте качественное воронение и все будет отлично .
С ув.
 
Зверху