Тоз 66

Статус
Закрита.

Varjag229

Слідопит
Гарний букет й арабески. На 34-их такого ніколи не бачив, хоча й фірма одна.
 

Varjag229

Слідопит
Ого! До мене тільки зараз дійшло, чому (можливо) в одного з колишніх заступників міністра економіки України (нині вже покійного) була ТОЗ-66 до пари з Cosmi.
 

Varjag229

Слідопит
ТОЗ-66 точно була.
 

_brodyaga

Мисливець
Пересилав фото другу (на даний момент друг знаходиться за межами України), в нього знаю є дуже схожий 66й. Друг відписав що майже впевнений що гравірування ідентичні, є відмінності по рушниці: гвинти на бойках там хромовані і на його 66тому нанесена різьба на стволах з сторони патронника. Рік випуску 74, дві пари стволів (довга 750 і короткі 510), шкіряний кейс, паспорт трішки іншого зразка, менший, формату А5, перша сторінка кольорова і самий основний момент в паспорті є штамп "СУВЕНИРНОЕ"
 

ДОБРИЙ КАРАБАС

Мисливець
Ппару лет назад С Ибиса что на Нестеровском в Киеве при мне человек купил Тоз66 с 510ми стволами - я держал в руках - ох и верткая штуковина.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Хорошее ружье, спору нет.
А вот дерево приклада я бы спалил- кострубатое оно и неэстетичное. Буратино.
А-ля МЦ-9 было бы ему впору, ИМХО.
Может, именно поэтому и не продается.
 

Володимир0504

Слідопит
Хорошее ружье, спору нет.
А вот дерево приклада я бы спалил- кострубатое оно и неэстетичное. Буратино.
А-ля МЦ-9 было бы ему впору, ИМХО.
Может, именно поэтому и не продается.
Мені подобається ця дерев"яшка...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Мені подобається ця дерев"яшка...
Как на корове- седло, извините.
Туляки здесь перестарались.
Корова, кстати, породистая.
О спортивном затыльнике, на штучном охотничьем ружье, деликатно промолчу вообще.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Затыльник стандартный, ТОЗовский, образца 70-х.
Я не сказал, что он- самодельный или переставлен из спортивного ружья. Я сказал- что он примитивный, моветоновский и абсолютно не вяжется с общим обликом классических горизонталок, тем более штучных.
Это- косяк туляков.
Все вышесказанное, абсолютно ИМХО.
 

kef

Зброяр
Хорошее ружье, спору нет.
А вот дерево приклада я бы спалил- кострубатое оно и неэстетичное. Буратино.
А-ля МЦ-9 было бы ему впору, ИМХО.
Может, именно поэтому и не продается.
А на вашому 54 іжу стоїть взірець майстерності :D.Вгамуйтеся вже із своїми порадами.:D Будьте добрішим ;):D.Або надайте інформативні фото свого еталонного ''приклада''...-буратіно-:oops::confused::D
 
Статус
Закрита.
Зверху