Тоз-34 16калибр

форсаж

Мисливець
Доволі рідкісний калібр для такої моделі. Ніколи не зустрічав в живу , яка довжина ствола ?
Та з якою ціллю цікавитесь ?
 

karman1410

Мисливець
Просто зайшов до колеги егеря який показав цей екземпляр рушниць в мене було та бачив дуже багато та різної цінової категорії таке бачу в перше
 

стасооныч

Мисливець
Останнє редагування:

karman1410

Мисливець
Не буду брехати неважив в руках держав думаю за три кілограми стволи 711 звуження не міряв рушниця в ідеалі
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Должно быть чуть тяжелее 12-го, в районе 3300. Недавно продавали ТОЗ-34 20-го калибра, там если не изменяет память что-то 3400-3450.
 

kef

Зброяр
Це є штучного виконання рушниця...але практику гравірування здавав якийсь петеушник...Краще було б орнаментне гравірування без мутантів...Не даремно совєти направляли для перейняття навичків цеї справи до німецьких майстрів....
А калібри були різні як і комбіновані з нарізним стволом...
Поцікавтесь історією створення даної рушниці...І першо- початково про конструктора по фамілії Гуревич...Це можливо одна єдина рушниця і замок бокові напів кола .який створений в нас...а не за кордоном. ..
 

Varjag229

Слідопит
Интересное исполнение и хороший сохран.
А "гравировка" - то легко узнаваемая "Тульская школа", похоже идет еще от Левши. Но современных левшей заставляют работать правой.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Ура-а-а!!!
Нашли родименького.
o_O хотя чей то мне так помнится вроде проскакивало уже Т-34-16.
Вот бы ещё в соседней Иж-54-16 найти ото было б достойное завершение целой эпохи поисков.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Очередной"зоркий сокол"))))))))))
Дайте такое же фото, где будет видно калибр гильзы, и клейма на которых указано "ИЖ-54, 16×70" и больше вопросов не будет..возможно..
А то там такое, то клейма видно, гринера не видно, то гильзу видно, клейм не видно. Кошки-мышки какие-то..

Хотя здесь тоже не все в идеале. Нет с обратной стороны клейм сужений и каналов.
 

Westvin

Мисливець
Дайте такое же фото, где будет видно калибр гильзы, и клейма на которых указано "ИЖ-54, 16×70" и больше вопросов не будет..возможно..
А то там такое, то клейма видно, гринера не видно, то гильзу видно, клейм не видно.
Я же говорю:слепые. Или может быть весна...
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Можно сколько угодно показывать что угодно, но от этого сборная солянка не станет 54-м Ижом 16 калибра.
 
Зверху