Тоз-34,12к.1975року"Сувенірне"

Статус
Закрита.

Hunter 79

Слідопит
Рушничка вже більше місяця шукає нового господаря на інших ресурсах , то вже хай нарешті знайде :):):)
А Володимиру респект за допомогу однодумцям!
 

Володимир0504

Слідопит
Рушничка вже більше місяця шукає нового господаря на інших ресурсах , то вже хай нарешті знайде :):):)
А Володимиру респект за допомогу однодумцям!
Я чоловіку сказав. Піди з рушницями на УООР. Він відповів що має труднощі з реєстрацією.Так як мене одна з них зацікавила, а саме МЦ-шка попросив дозволу зробити дану тему. За одно закинув всі його рушниці. На мій погляд розділи Продам гладкоствольну зброю і Допоможіть... дуже добре заточені саме під ці завдання.
 

Vov-1

Зброяр
Вова, так а что пробовать если ружье пока даже не продается? Пока только предварительно оценивается и даже не хозяином ружья :) А у хозяина вполне возможно по поводу стоимости его же имущества абсолютно свое мнение :)
Гена,ти не хуже мене знаєш.Зброя ,яка з'являється в оцінці,або придбана,або буде продаватись;)І топіку в лічку вже надходять пропозиції:):)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Рушничка вже більше місяця шукає нового господаря на інших ресурсах , то вже хай нарешті знайде :):):)
А Володимиру респект за допомогу однодумцям!
Будь ласка, скажіть яка заявлена ціна на рушницю?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Володимир0504

Слідопит
Будь ласка, скажіть яка заявлена ціна на рушницю?
Практично стільки як і оцінили шановні форумчани. Сподіваюсь через 15 днів рушниці будуть в розділі Продам гл. руш. Сьогодні допоміг власнику зареєструватись. Тему ніби тільки через 15 днів можна буде створити.
 

Володимир0504

Слідопит
Гена,ти не хуже мене знаєш.Зброя ,яка з'являється в оцінці,або придбана,або буде продаватись;)І топіку в лічку вже надходять пропозиції:):)
Аж одна людина зацікавилась. Дав номер власкика. Чи дзвонив не знаю. Скорішше за все ні.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А про це вже в іншому розділі!
Мені просто стало цікаво черговий раз побачитиї рівень кваліфікації наших форумчан, які розуміються на зброї :) Ті, хто розуміються в даній справі, назвали точну адекватну ціну ;)
 

Володимир0504

Слідопит
Мені просто стало цікаво черговий раз побачитиї рівень кваліфікації наших форумчан, які розуміються на зброї :) Ті, хто розуміються в даній справі, назвали точну адекватну ціну ;)
Ніби тільки дві цифри було 400 один раз і 700 декілька.
 

ДСП&ДВП

Новачок
Ті, хто розуміються в даній справі, назвали точну адекватну ціну ;)
Питання ціни зброї- сугубо суб'єктивне і може суттєво різнитися в кожному конкретному випадку. Зокрема є відмінності в ціноутворенні і по регіонах України. Коли читаю оголошення типу: "Продам ИЖ-18. Стан- задовільний. Ціна -4000 грн" і коментар: "Ціна-шара", то відразу пригадую, як купували аналогічну зброю із товаришем для його сина за "півшари" - за 1500 грн. Ще й у набагато кращому стані. І купували по-суті у "перекупа", а не в дідуся, який в грошах не розбирається і цін не знає. Як уже зазначалося не один раз: ціна рушниці (і не тільки цієї) така, скільки за неї готові дати потенційні покупці
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Питання ціни зброї- сугубо суб'єктивне і може суттєво різнитися в кожному конкретному випадку. Зокрема є відмінності в ціноутворенні і по регіонах України. Коли читаю оголошення типу: "Продам ИЖ-18. Стан- задовільний. Ціна -4000 грн" і коментар: "Ціна-шара", то відразу пригадую, як купували аналогічну зброю із товаришем для його сина за "півшари" - за 1500 грн. Ще й у набагато кращому стані. І купували по-суті у "перекупа", а не в дідуся, який в грошах не розбирається і цін не знає. Як уже зазначалося не один раз: ціна рушниці (і не тільки цієї) така, скільки за неї готові дати потенційні покупці
Все правильно. Тільки зараз при ціноутворенні потрібно переглядати і ознайомлюватися з подібними пропозиціями на ринку, в магазинах та подібним продажем на інтернет ресурсах. Це і буде адекватна ціна. А критерій "хто скільки просить чи хто скільки дасть" - це не дуже правильно...
 

Володимир0504

Слідопит
Все правильно. Тільки зараз при ціноутворенні потрібно переглядати і ознайомлюватися з подібними пропозиціями на ринку, в магазинах та подібним продажем на інтернет ресурсах. Це і буде адекватна ціна. А критерій "хто скільки просить чи хто скільки дасть" - це не дуже правильно...
Цілком з вами згідний пане Генадій. Я готовий дати за Меркель 200- 300 доларів. Але хто мені його продасть. Як казали в одному радянському фільмі. Є бажання придбати дім але нема можливості, і є можливість придбати козу, але нема бажання. Далі всі знають. Є певний діапазон цін на дані рушниці. А далі все вирішує стан рушниці і психологічний та фінансовий стан продавця і покупців.
 
Статус
Закрита.
Зверху