Тихе полювання

Юра 28

Мисливець
Всім привіт.Хочу відкрити тему про тихе полювання тобто на грибочки.На сусідньому форумі друзяки уже білі в малих кількостях але збирають я ще не їздив.Минулий рік був найбільш урожайним в моєму житті такого ще не було.Ось мій фотозвіт вибачайте що минулорічний.Діліться своїми трофеями.
 

Вкладення

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Можу Вам тільки по-доброму позаздрити. В нашій зоні Вінницької обл. такі експонати не ростуть, хоч зриваємо оскому на інших грибочках. Дякую за фото.
З пов.
 

Юра 28

Мисливець
Збираю тільки білі,також рідко козарики але в буковому лісі вони там ростуть дуде тверді.Ось ще пару фото.
ПС.Минулого року як я писав гриби були нівроку массса,місцеві старожили говорили масові гриби то чекати війни.((((( Я не забобонний але капля правди в цьому є.
 

Вкладення

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ого то вже навіть гриби вже є! Куди їздив? Я переважно на полігон їду але того року напевно не будуть пускати!
 

Юра 28

Мисливець
їжджу в стрийський район окружності сеневиднього та межиброд.Конкретно не скажу тому що запутані дороги))))))))Якщо знаєш де червоний камінь то саме там.
 

ulven

Мисливець
Трохи підтримаю тему. В нас, правда, такі красавчики, як білі гриби, не дуже часто трапляються, але інших-різних грибочків вистачає.
Але, це був похід не за грибами, а розвідка по пернатих. Добре, що відро було у машині. У що переросла розвідка і чим закінчилась - дивіться самі.
П.С.: Хряк залишився живий та неушкоджений. І навіть не ляканий. Його фото, нажаль не долучу - я так зрозумів, що позувати він не любить і не збирається, та й у мене думки були про високе дерево, а не про фотосесію ;-)
 

Вкладення

doberrr

Новачок
Были вчерась на полигоне Старе.
Полный ОП. Нашел одного белого. Срезов нет, грибов нет. Заячье го-но есть. Кабаньи следы и го-но есть.
Наверно еще рано....
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
На кладбище к родным заехали, долг отдали!!!
Решили вспомнить как с тестем и тещщей ездили собирать грибы!!!
Троецкое!
Были и не прятавшиеся!

Были и глубоко законспирированные :)

Итогом стало ведерко маслюков!
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Тихая охота, она похожа на громкую :) :) :)
Получив положительный результат, было принято решение пройтись и по местам более проверенным!
Шульговка, выезд в 5.00, рекогностировка по месности! И в атаку!!! :)



Зачем сколько собирать!?? ;;-)))
Задолбался чистить :)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Толя,ти красава!!!
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Приобщился сегодня... По поводу фото #3: высушу, перетру в порошок и буду предсказывать, когда уже доллар будет 5,5...
Походили вокруг полигона всего 2 часа. В 8 часов в километре ипа...ла первая "Акация" и очень захотелось домой... А хлопчики на КПП предупреждали: будет страшно.
 

Вкладення

Зверху