ТОЗ 34 выбор пули и картечи.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Почалось!..
Ну, давай, "редактор-коректор", будемо розбиратися. Я теж людина, спілкуючись тут із вами усіма, можу помилитися... Та ще лікуючи гайморит - хворобу мізків!..
Але!..
Так, написав ти про вовка, питань немає! Але е запитання: "А по яким звірам Ви плануєте стріляти картеччю?"
До речі, відповідаючи про вовків, відповідь була не зовсім конкретна, а так - "мабуть..."
І щоб питання закрити (хоча його вже тут не раз закривали) я й нагадав два підпункті п. 4 частини першої ст. 20 БЗ.
І що тут поганого? Не всі ж такі розумні, я ми із тобою!..:D
ПіСі. До речі, я ще й журналіст - у мене, навіть, є посвідчення відповідне!...:rolleyes:
А ще я можу їздити верхи... Але "хрестиком" вишивати не можу...:(
 

кей

Мисливець
Олексійович ! Так я не про те.Просто як картеч зразу гвалт - ну не всі ж в нас бракоши.Та й у ст.20 ще один підпункт є- про хутрових,а там ...Звиняйте якщо не так.До речі ми з Вами раніше частенько зустрічались і у Вас до нас питань ніколи не було.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А насчет пули: тебе чего больше жалко - пули или ствола? Если пули, то вопрос один, а если ствола, то зачем жалеть пулю для пробы от повреждения ствола? Или у тебя одна пуля, и ты думаешь, бахнуть ли ею из ствола, или так выбросить?
Насчет "пострелять в специально отведенных местах".
Во-первых, таких мест не так много, во-вторых, в некоторых дают стрелять только своими патронами, в-третьих, а зачем вообще "просто так пострелять" (при современных ценах...), если в дальнейшем это тебе врядли пригодиться, расточительный ты наш?
 

кей

Мисливець
Маю ( точно не помню) 10-15 форм на різні кулі,картеч,велику дріб -які дома,які в людей так що ціна питання....
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, чому, "як картечь, то відразу гвалт"? Тим більше сам тільки що сказав, що я претензій без причини ні до кого не пред'являв ніколи!
Просто тут, на мисливському форумі, постійно зустрічаються теми про незаконне використання картечі. І нікого це, зазвичай. не хвилює та не викликає обурення.
Ось постійно й нагадую! Тебе це не стосується - й слава Богу! А хтось, нарешті. почує.
Ось і все!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Да, чомусь сразу не відповів: можливо, й зустрічалися... Все-таки - з 1085 року за керм... Тьфу - на роботі, пов'язаній із полюванням. Не було до вас питань чи претензій - так це чудово!
Скажіть тоді коллегам, чи ми до когось дарма чіплялися: Чи чемно поводилися? Проводили у вас огляд, якщо так, чим це для вас закінчилося?
Це буде позитивним досвідом, чи не так?:)
 

кей

Мисливець
Колись працював в УТМР.., то Ви тоді і провіряли.Чіпляться- не чіплялись.Огляд ніколи непроводили-поводу небуло.
 

kvTaipan

Мисливець
Олексійович ! Коли цитуете потрібно цитувати все повідомлення!Ви ж не журналіст - передьоргувати факти.Тим більше Ви Закон знаете- полювати на вовка картеччю незаборонено.По мішенях теж ( у спеціально відведених місцях). Якщо Ви прочитали в пості щось більше- скажіть.А то в нас іде обговориння якось питання і як тільки картеч так у деяких " вожжа под хвост". + Ви можете прочитати багато моїх постів про зарядку різних куль - до речі більше 30 років на копито полюю тільки кулями(даже тоді коли картеч не була заборонена) На питання - як отримав посвідчення -відповім -згідно Закону України. На рахунок слідуючого Вашого поста- якщо кулю пропихнуть через ствол то направляючі ребра зімнуться і після цього куля точно летіть не будеТіло кулі повинно проходить найбільше звуження з зазором 1 мм , а ребра зроблені для центрації куля і вони легко зімнуться,хоч вони теж повинні бути плюс-мінус 0.05 до діаметру ствола..А на рахунок ширінського- шихматова то стрілять можна тільки не довго ( не буде з чого).
яснее некуда!!! спасиба.
 

kvTaipan

Мисливець
Да, чомусь сразу не відповів: можливо, й зустрічалися... Все-таки - з 1085 року за керм... Тьфу - на роботі, пов'язаній із полюванням. Не було до вас питань чи претензій - так це чудово!
Скажіть тоді коллегам, чи ми до когось дарма чіплялися: Чи чемно поводилися? Проводили у вас огляд, якщо так, чим це для вас закінчилося?
Це буде позитивним досвідом, чи не так?:)
шановный та Вы тодi лише вдвiчi молодшi за Iсуса Христа виходить!!!
P.S. без образ.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Можете попробовать пропихнуть пулю через свой ствол хорошим. крепким шомполом.
Если кто-нибудь хоть раз в жизни пытался проделать эту процедуру-больше ее повторять не будет: пустая трата времени, сил, а также порча пули, шомпола и, возможно, стволов ружья, ИМХО. Особенно это касается пуль Майера, Спутника и многих других. Если я не прав- поделитесь опытом и способом проталкивания- и что оно кому дало, в результате? И что потом с этой изуродованной пулей делать- зарядить ею патрон ( в случае успешного прохождения полости ствола) и применить по назначению на ответственной коллективной охоте? И не стоит забывать, что даже в СССР пули одной партии ( не говоря о сегодняшнем качестве пуль отечественного производителя - речь идет о калиберных пулях!) отличались размерами.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Север, я вот почти только пулей дядюшки Майера и пользовался. Первую прогнал шомполом через самый узкий ствол. И шомпол, выбержал, и ствол, ну, пулю, видимо, выбросил или перелил.
Никаких проблем.
Это же не я придумал, а задолго до моего рождения
Да, еще при Союзе был ГОСТ, и пули разительно от чертежа не отличались. Особенно, если дело касалось оружия и боеприпасов... ракет, например!.. ;)
 

Kapitan

Снайпер
Кстати о картечи. Есть у меня знакомые которые у меня только картечь и покупают. Пули берут где то в другом месте. А знаете зачем? Для пострелух. Сами они охотниками не являются, а вот пострелять любители. И именно пулями и картечью. Вот ведь как бывает.
 

kvTaipan

Мисливець
Кстати о картечи. Есть у меня знакомые которые у меня только картечь и покупают. Пули берут где то в другом месте. А знаете зачем? Для пострелух. Сами они охотниками не являются, а вот пострелять любители. И именно пулями и картечью. Вот ведь как бывает.
а вы картечью торгуете? если да то какой и цена.
 
Зверху