ТОЗ-34 (Відгуки власників, обговорення недоліків та їх вирішення)

kef

Зброяр
В 34-му так, це я в курсі, а от 58-мі всі що бачив були на колодці 16-го кал.
Ні. Порівняйте які стінки патронників в 16 к. Та у 12. В моделях М.Ма.МаЕ. Там десь в темах є світлини моїх 58 х. Та і в самій темі про 58 іжі є інформації достатньо. Колодки йшли у 16 калібрі з 1958 року лише до моделі М . З трубами 75 см. По 1962 рік. Потім 73 см. (офіційно серія пішла з 1971 року. У мене є така і досі в 12 к).
 
Доброго времени!!Нужна помощь вот в каком деле,вчера на открытие охоты обнаружил у своего тоз 34 ЕР такую херню,при первом выстреле встаёт на предохранитель. Может кто сталкивался с такой проблемой?Подскажите!!!
Всем добра!!!✌
 

2209

Мисливець
Доброго дня шановне товариство.
Нещодавно став власником Тоз 34 в 12 калібрі та відразу ж віддав на реставрацію дерева.
Після вдало проведеного відкриття сезону на перо 21-22 відчув легкий шат цівки.
Питання як правильно забрати шат щоб не пошкодити шліци? Спеціальна викрутка чи тонка звичайна?
 

Udav_kaa

Мисливець
Трохи підтянути гвинт знизу. Той шо під скобою. Викрутка пряма зточена нарівно по площіні. Як така тоненька пластінка.
 

Panters

Снайпер
Доброго дня шановне товариство.
Нещодавно став власником Тоз 34 в 12 калібрі та відразу ж віддав на реставрацію дерева.
Після вдало проведеного відкриття сезону на перо 21-22 відчув легкий шат цівки.
Питання як правильно забрати шат щоб не пошкодити шліци? Спеціальна викрутка чи тонка звичайна?
Трохи підтянути гвинт знизу. Той шо під скобою. Викрутка пряма зточена нарівно по площіні. Як така тоненька пластінка.
Мова про цівку а не приклад, звичайною викруткою підтягніть болтики.
 

Waldi2000

Мисливець
Доброго времени!!Нужна помощь вот в каком деле,вчера на открытие охоты обнаружил у своего тоз 34 ЕР такую херню,при первом выстреле встаёт на предохранитель. Может кто сталкивался с такой проблемой?Подскажите!!!
Всем добра!!!✌
Була в мене так проблема, розібрав повністю, подивився не знайшов проблему, зібрав і більше тако не було
 

kef

Зброяр
Ціни на рушниці з журналу " Охота и охот.хозЙство за січень 1985 р.".
Тоз 34 має більшу ціну а ніж Іж 27 .
IMG_20210915_212111~3.jpg
 

zlody

Мисливець
Господа, подскажите по двум вопросам.
Кто-либо делал отливки дульных сужений на ТОЗе? Я затрамбовал в стволы пару свечей парафиновых. Говорить про точность таких замеров сложно, но если очень грубо, то чоки миллиметров 35 примерно и вроди как параболические.
И второе, все ли стволы на ТОЗ-34 хромировались? Сколько не смотрел в трубы как по мне голый метал.
 

Panters

Снайпер
Господа, подскажите по двум вопросам.
Кто-либо делал отливки дульных сужений на ТОЗе? Я затрамбовал в стволы пару свечей парафиновых. Говорить про точность таких замеров сложно, но если очень грубо, то чоки миллиметров 35 примерно и вроди как параболические.
И второе, все ли стволы на ТОЗ-34 хромировались? Сколько не смотрел в трубы как по мне голый метал.
Голий хром, це також метал, скільки читав літератури
скрізь писали що труби 34-ки завжди хромували.
 

tyrist 1945

Тигр
Такаж фигня. В интернете не могу найти проверочных реакций на хром. Знаю только хлорное железо его съедает.
Не треба шукати того що не треба шукати взагалі))) Стволи тоз 34 хромували завжди. І знімають хром електрохімічним методом. До речі тоз готував і хромував труби набагато краще чим іжевськ.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Доброго времени!!Нужна помощь вот в каком деле,вчера на открытие охоты обнаружил у своего тоз 34 ЕР такую херню,при первом выстреле встаёт на предохранитель. Может кто сталкивался с такой проблемой?Подскажите!!!
Всем добра!!!✌
Никого не слушайте! То так и нужно... Safty, однако... Идем в Европу!
 

Alex8209

Новачок
Доброго вечора! У мого друга є рушниця ТОЗ-34. І якщо вірить табличці визначення року виробництва, то це 1974 рік. Так як в номері присутня літера Р. Але ж там суцільна прицільна планка і стволи 720 мм, що не відповідає тому часу та і номер трьохзначний. Допоможіть визначити рік виробництва даної рушниці
IMG_20240219_213423_368.jpg
 

Корнилов

Снайпер
Доброго вечора! У мого друга є рушниця ТОЗ-34. І якщо вірить табличці визначення року виробництва, то це 1974 рік. Так як в номері присутня літера Р. Але ж там суцільна прицільна планка і стволи 720 мм, що не відповідає тому часу та і номер трьохзначний. Допоможіть визначити рік виробництва даної рушниці Переглянути вкладення 868217
Відповідає!!! І планка і довжина стволів!!! 1974р.
 
Зверху