ТОЗ МЦ 21-12: "Свой среди чужих - чужой среди своих..."

Dusk Hunter

Мисливець
Товариші, що скажете про МЦ 21-12 2001 року випуску.?
Зі змінними чоками?
Вартує уваги екземпляр даних років випуску?
В мене було 1982, продав!
В мого батька 1971, то таке враження що вони зроблені на різних заводах.
А за 2001 взагалі мовчу.
 

gaudi

Слідопит
Не в тему но, не силумин, а эргаль ( или что нибудь подобное). И МЦ21 ЦКИБа имело овальный боевой упор и соотв. отверстие под него овальное, у МЦ21-12 ТОЗа круглый и круглое отверстие. Кстати, у МЦ-6 от ЦКИБа так же колодока из легкого сплава - оно тоже "плохое"?
танки з пластиліну не роблять...і ні одна дорога потужна рушниця із сплаву також не виготовляеться.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
танки з пластиліну не роблять...і ні одна дорога потужна рушниця із сплаву також не виготовляеться.
например? Какое ружье мошьное не из сплава? Бенелька супер спорт точно из сплава, Беретки П/А тоже, ну я бы не назвал их не мощными
 

okhorly

Слідопит
танки з пластиліну не роблять...і ні одна дорога потужна рушниця із сплаву також не виготовляеться.
Справедливости ради отмечу, что катки опорные именно из алюминия на танках. Люминий он тоже разный бывает, Д-16 например.
 

gaudi

Слідопит
например? Какое ружье мошьное не из сплава? Бенелька супер спорт точно из сплава, Беретки П/А тоже, ну я бы не назвал их не мощными
перед потужною я написав дорога...класика...додам високого розбору...престижна...я не зустрічав голанда перде п.а.козмі яким володію...айя..і т.д.виготовлених з із різних сплавів...моя думка. з повагою.
 

gaudi

Слідопит
Справедливости ради отмечу, что катки опорные именно из алюминия на танках. Люминий он тоже разный бывает, Д-16 например.
сперичатись не буду.на катках танків не розуміюсь.поважаю вашу обізнаність....напевно то виробнича необхідність....мав на увазі наприклад башню....тут не зекономиш на металі. не заміниш легкосплавами.не здешивиш як на мисливській зброі.легкосплав.салофаново пластилінова ложа замість дерева зменшення фрезирування і т.д....як результат втрачена естетика виробу....моя думка...з повагою....
 

ATIS

Снайпер
перед потужною я написав дорога...класика...додам високого розбору...престижна...я не зустрічав голанда перде п.а.козмі яким володію...айя..і т.д.виготовлених з із різних сплавів...моя думка. з повагою.
Ви ще в одну лінійку ставте перде і МЦ 21......
Мав МЦ, зараз маю пластмасово - алюмінієву аффініті, переживе воно металеву МЦ.... Без сумнівів....
 

Корнилов

Снайпер
Ви ще в одну лінійку ставте перде і МЦ 21......
Мав МЦ, зараз маю пластмасово - алюмінієву аффініті, переживе воно металеву МЦ.... Без сумнівів....
У МЦ, тиск 750, кгс/см кв., а у вас))) Якщо використовувати набої 42г. МЦ не витримаю, а Афініті так! Так що, краще)))
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

okhorly

Слідопит
перед потужною я написав дорога...класика...додам високого розбору...престижна...я не зустрічав голанда перде п.а.козмі яким володію...айя..і т.д.виготовлених з із різних сплавів...моя думка. з повагою.
Брауниги есть с легкосплавной колодкой. Или это уже не высокий разбор?
 

Dimastiy

Мисливець
15 - 18 років назад, перша поліфонія з'явилась на телефонах, і перший "кольоровий" екран. А сьогодні? Технології не йдуть, а летять у перед.
 
Зверху