ТОЗ МЦ 21-12: "Свой среди чужих - чужой среди своих..."

вовцюгака

Мисливець
Починалося все з МЦ2101,потім вже 2112.І,до речі,на МЦ2101 нумерація йшла чорт ногу зломає ,а вже потім з 60-х-перші дві цифри рік і т.д.В якомусь із номерів ООХ був опис проблеми,який ЦКІБ СОО вирішував.То там п/а до 1960-х,здається,можу помилитися,саме з номером *як попало*.А в цілому,мені не зрозуміло,для чого ця вся мотушня - спилювання рібер на планці,мудохкання з др частинами.і т.д.Не розум*єм))))Хіба ,щоб втюхать комусь...,але це вже дійсно по свинські,парядна людина так не зробить.
 

Hunter 79

Слідопит
Починалося все з МЦ2101,потім вже 2112.І,до речі,на МЦ2101 нумерація йшла чорт ногу зломає ,а вже потім з 60-х-перші дві цифри рік і т.д.В якомусь із номерів ООХ був опис проблеми,який ЦКІБ СОО вирішував.То там п/а до 1960-х,здається,можу помилитися,саме з номером *як попало*.А в цілому,мені не зрозуміло,для чого ця вся мотушня - спилювання рібер на планці,мудохкання з др частинами.і т.д.Не розум*єм))))Хіба ,щоб втюхать комусь...,але це вже дійсно по свинські,парядна людина так не зробить.
Самe цим покійний і ,,страдав,, !
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
:)Про тянутся конусы Микловану расскажите и про сложность изготовления
 

вовцюгака

Мисливець
Хто підскаже де можливо придбати обмежувач ,що вставляється в магазин мц-хи?
 

VelDik

Новачок
Доброго дня.
Є спірне питання. Чи може МЦ-2112 перезаряджати спортивну навіску шроту, 24 гр?
 

VelDik

Новачок
В мене теж перезаряджає. Я третій власник. Другий змін не робив ніяких. А одна людина дізнавшись про дані можливості МЦ 2112 сказала, що не може так бути і зброя перероблена.
Тому і запитую, чи є подібні випадки.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Если 24 перезаряжает - пружину в утиль. На 33-34 будет смачный "поцелуй" затвора в отбойник. Гляньте на следы...
 

Серж Іванович

Мисливець
Мцешка зроблена з металу тому в умілих руках йй довести до ума немає проблем. Старих годів мцешки луче підігнані. А зараз роблять ружя з сілюміну якщо рушниця більш менш то цена від 60сяти і верх
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Altay1972

Снайпер
Приходилось поправлять-ковырять некоторые негаразды с МР-153, против железного МЦ - люминевый МР полова, вообще не впечатляет...
 

ТАР

Снайпер
Подумываю о п/а для охоты на гуся, стрелять планирую 32-36 гр. от 3 до 1 . Значит рассматриваю варианты , дешёвый итальянец может турок, вкрутить туда портированый чок( говорят круто) и на охоту) или мц 21 12 с его легендарным злым) боем. Интересно услышать пользователей таких ружей и стоит ли вообще рассматривать мц.
 
Зверху