С новым Модератором!

Статус
Закрита.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Андрюха поздравляю,и присоединяюсь к вышесказанному.С Ув.
 

оскар

Мисливець
також ВІТАЮ!!!!!! запитання не доречі але!!! що потрібно щоб стати модератором????
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
оскар;217064 сказав(ла):
також ВІТАЮ!!!!!! запитання не доречі але!!! що потрібно щоб стати модератором????
До речі, тут нема чому завидувати, це відповідальна посада, яка потребує знань правил форуму і Б.З., культурне і грамотне спілкування, повага до ближнього, і взагалі треба бути добрим мисливцем і гарною людиною, а в даний час найголовніше - ПАТРІОТОМ УКРАЇНИ.
Справедливої тобі праці Андрію.
З пов. Роман-Гуцул.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я сам притримуюсь такої думки але коли сталась трагедія під Волновахою я змінював аватар на свічку і загубив його тепер нігде знайти не можу отака от штука! Тому тимчасовий висить цей!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
AndriyJaremko писал:
Я сам притримуюсь такої думки але коли сталась трагедія під Волновахою я змінював аватар на свічку і загубив його тепер нігде знайти не можу отака от штука! Тому тимчасовий висить цей!

Может это подойдет.
 

Вкладення

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
AndriyJaremko;218130 сказав(ла):
Я сам притримуюсь такої думки але коли сталась трагедія під Волновахою я змінював аватар на свічку і загубив його тепер нігде знайти не можу отака от штука! Тому тимчасовий висить цей!
Скинув тобі в кабінет, заглянь.
З пов. Роман.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Дякую Роман це саме цей аватар! До речі ця світлина називається
" З Батьком за руку міцніше" А це і насправді так є!!! З батьком за руку кроки впевненіші в любих починаннях!

Дякую всім за побажання приємно бачити і читати що я можу принести користь для форуму УТМР!
 
Статус
Закрита.
Зверху