Спиртные напитки которые готовим сами!!!

kef

Зброяр

VS1975

Снайпер
Поспрашайте у своих местных, на Сумщине много кто спиртом занимается;)
Та ну їх .... Багато займаються тим, що купують спирт. І навіть не зважаючи на якість - головне ціна : аби дешевше. А нормального виробника і немає близенько. Буду шукать ;).
 

kef

Зброяр
Та ну їх .... Багато займаються тим, що купують спирт. І навіть не зважаючи на якість - головне ціна : аби дешевше. А нормального виробника і немає близенько. Буду шукать ;).
Краще зробити свого домашнього "якісного " самогону . "Першак" буде кращим а ніж той спирт невідомого походження.
 

Fonex

Снайпер
Та ну їх .... Багато займаються тим, що купують спирт. І навіть не зважаючи на якість - головне ціна : аби дешевше. А нормального виробника і немає близенько. Буду шукать ;).
Ну, вдруг не найдете, свистите - подсоблю)))
А вообще, пан kef - діло каже, я сам за натурпродукты ;)
 

VS1975

Снайпер
Ну, вдруг не найдете, свистите - подсоблю)))
А вообще, пан kef - діло каже, я сам за натурпродукты ;)
Я також за натурпродукти і споживаю якісний самогон. Але спирт мені потрібен саме для виробництва лікерів.
 

Шурави

Снайпер
Я також за натурпродукти і споживаю якісний самогон. Але спирт мені потрібен саме для виробництва лікерів.
Якщо цікаво, можу запитати у знайомих.
Брали собі, то задоволені.
АЛЕ гарантувати нічого не можу, т.я сам не пробував
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

VS1975

Снайпер
От що значить Велике братство мисливське ! Одразу купа пропозицій :) ;). Ще якби ми всі разом зібралися, та за одним столом. Та самогон .... А за пропозиції по спирту - дякую, друзі ! Обов'язково візьму. Напишу пізніше. Всим здоров'я !
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Зверху