Спецзв'язок для пересилання зброї. Що за звір такий??

Руслан43

Новачок
Доброго вечора. Продаю карабін. Покупець говорить про спецзв'язок по якому можна переслати зброю. Він мені гроші та зеленку. Я переоформлю та відсилаю зброю йому , разом з половиною зеленки. Питання. Хто з цим стикався?? І це дійсно так відбувається?
 

Androsh

Слідопит
Курьерские услуги, перевозчик типа Meest и Новой почты. Но, насколько я в курсе, пересылка оружия Спецсвязью не разрешена по правилам этой компании. Т.е. пересылаться будет на свой страх и риск.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Доброго вечора. Продаю карабін. Покупець говорить про спецзв'язок по якому можна переслати зброю. Він мені гроші та зеленку. Я переоформлю та відсилаю зброю йому , разом з половиною зеленки. Питання. Хто з цим стикався?? І це дійсно так відбувається?
http://dpsz.ua
 

ПэГэСник

Мисливець
Доброго вечора. Продаю карабін. Покупець говорить про спецзв'язок по якому можна переслати зброю. Він мені гроші та зеленку. Я переоформлю та відсилаю зброю йому , разом з половиною зеленки. Питання. Хто з цим стикався?? І це дійсно так відбувається?
Есть коммерческое предложение к вам. Вы мне карабин и "зеленку" покупателя, а я ему метр 32й арматуры, по весу походит и мешок угля, отметить покупку.
 

Руслан43

Новачок
Курьерские услуги, перевозчик типа Meest и Новой почты. Но, насколько я в курсе, пересылка оружия Спецсвязью не разрешена по правилам этой компании. Т.е. пересылаться будет на свой страх и риск.
Спасибі. Ви врятували мене від проблем.
 

1.11

Слідопит
Доброго вечора. Продаю карабін. Покупець говорить про спецзв'язок по якому можна переслати зброю. Він мені гроші та зеленку. Я переоформлю та відсилаю зброю йому , разом з половиною зеленки. Питання. Хто з цим стикався?? І це дійсно так відбувається?
Курьерские услуги, перевозчик типа Meest и Новой почты. Но, насколько я в курсе, пересылка оружия Спецсвязью не разрешена по правилам этой компании. Т.е. пересылаться будет на свой страх и риск.
Спецзв'язок - особливий підрозділ державної фельдєгерської служби. Пересилає цінні вантажі, зброю, боєприпаси. Користуюсь вже 12 років. Присутній в усіх обласних центрах. Відправником може бути юридична особа. Отримувач - юридична і фактична особа. На жаль, Фізична особа не може відправити зброю.
http://dpsz.ua/pages/dlja-koristuvachiv-poslug-spetszvjazkuЩо стосується порівняння з "типа Meest и Новой почты" - не знаєте предмету, краще помовчіть.
 

dubenhanter

Мисливець
"Життя змінюється, але одне залишається незмінним – уважне та доброзичливе відношення працівників ДПСЗ до клієнтів." (з інформації для користувачів спецзв"язку). Але незмінними залишаються лише "совкові " підходи в діяльності цієї контори!" Навіть в наших північних сусідів подібна пересилка можлива, а в нас- віз і нині там, як в 39 році (рік створення цієї служби)!
 

Varjag229

Слідопит
Згідно правил Спецзв'язку заборонені до пересилання всі види вогнепальної зброї та боєприпаси до неї, крім НЕСПРАВНИХ частин рушниць, які пересилаються магазинами зброї виробникам та назад. От і весь сказ.
 
Зверху