"Согласована картечь"(16кал.)

Статус
Закрита.

Yarik1993

Мисливець
Підскажіть будь ласка,де можливо купити "согласовану картечь",або контейнери під неї. Цікавить тільки для 16 кал.
 

Вкладення

Халтурщик

Мисливець
Алюмінієва шина - товщина 1 сантиметр.свердло 7.2. металеві шарики з підшипника діаметр 7.2 .штангель.керно .дрель . молоток
.шліфувальна машина або брусок і наждачка ну і саме головне - руки звідки потрібно а не звідки ноги ростуть. фото можу тільки готового виробу- як робив не фоткав.Робив два дні після роботи по дві години
 

Yarik1993

Мисливець
Алюмінієва шина - товщина 1 сантиметр.свердло 7.2. металеві шарики з підшипника діаметр 7.2 .штангель.керно .дрель . молоток
.шліфувальна машина або брусок і наждачка ну і саме головне - руки звідки потрібно а не звідки ноги ростуть. фото можу тільки готового виробу- як робив не фоткав.Робив два дні після роботи по дві години
Фото було б незайвим,цікаво як вийшло.
 

Халтурщик

Мисливець
А при наявності отакої штуки- картеч та- й дріб виходить набагато кругліший.Або просто катати свинцеві циліндрики нарубані на гільйотині з прутків свинцю потрібного вам діаметра.
 

Вкладення

Халтурщик

Мисливець
Матеріали- практично увесь метал з металолому далі- гараж.болгарка сварка - ну а далі як деякі люди на форумі говорять дивлячись на мій нік - мої "криві руки."
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху