Совместные выезды на охоту

livsi4eg1

Новачок
В Ровно начал охотиться недавно, угодий толком не знаю. Буду рад новым знакомствам и совместным выездам на охоту.
 

zmej_gorynych

Новачок
Щось тут геть тихо... а незабаром відкриття сезону 2016-2017.
Знаходжуся на роздоріжжі - куди брати сезонку на водоплаваючу.
Завжди з кумом брали в угіддя "Барс". Але тепер там глухо - качок нема, жодного виводка не бачили.
Найоптимальніше (з причин фізичного місцезнаходження) мені було би взяти сезонку на угіддя УТМР Рівненського району, але я тут нічого не знаю. Чи є тут качка, і де саме... До когось би прибитися, хто давно полює в Рівненському районі... Я - чесний мисливець "із принципами", не "заготівельник м'яса".
 

МИРОТВОРЕЦЬ

Слідопит
Попробуйте ,,Мисливство Верхівське" Острозького району обхіт номер 2 с Новомалин того року цена за дньовку була 50гр
 

ІгорТ

Новачок
Якщо дійсно "З принципами" і "Не мясозаготівельник", можу запропонувати свою компанію. Полюю в основному в Рівненському районі в угіддях ФМСУ. Звати Ігор, тел. 0679418294.
 

Taraskin 1980

Мисливець
Якщо дійсно "З принципами" і "Не мясозаготівельник", можу запропонувати свою компанію. Полюю в основному в Рівненському районі в угіддях ФМСУ. Звати Ігор, тел. 0679418294.
В етом году утки практически небыло в сравнении с прошлым каждую охоту приезжал с утками.И на мой взгляд ненужно стягивать излишние количество охотников их и так на гектары ФМСУ переизбыток ксть понятие как пропускные возможности угодий.Угодья за 5 лет сократились на порядок.
 

ІгорТ

Новачок
Крім качки є багато інших цікавих полювань, той самий голуб наприклад. Пропускну здатність хто в ФМСУ лімітує? чим обмежена кількість відстрілочних карток?
 

ІгорТ

Новачок
Я це знаю... це блін сарказм вже просто... джаст бізнес..... Тому як власник лягавої, часто полюю в середу, не люблю дискотек навколо ставків......
 

Mykola STARyy

Снайпер
Есть ли здесь кто с Дубровицы
Чудові місця, Переброди, Колки, Висоцьк, Дуби, Розвилка, Лютинськ... Перше моє відкриття в 80му році.
А мисливці які, Бандура, Баклан, Чаборай, Чередниченко, Фомін, Лачугін, Величко... Ну і звичайно тесть мій Іван Дмитрович, "наш кормчий"... Олд скул. Зараз тільки Юра Чередниченко лишився і Вовка Величко і то Вовка в Рівному, а решта на Воробінській.
 

Руслан Михалич

Мисливець
Чудові місця, Переброди, Колки, Висоцьк, Дуби, Розвилка, Лютинськ... Перше моє відкриття в 80му році.
А мисливці які, Бандура, Баклан, Чаборай, Чередниченко, Фомін, Лачугін, Величко... Ну і звичайно тесть мій Іван Дмитрович, "наш кормчий"... Олд скул. Зараз тільки Юра Чередниченко лишився і Вовка Величко і то Вовка в Рівному, а решта на Воробінській.
Да места то зачетные вот хазяина нет Браконьеров много тепловизоры ночники люди в етих краях могут позволить
 

Сябар

Новачок
Чудові місця, Переброди, Колки, Висоцьк, Дуби, Розвилка, Лютинськ... Перше моє відкриття в 80му році.
А мисливці які, Бандура, Баклан, Чаборай, Чередниченко, Фомін, Лачугін, Величко... Ну і звичайно тесть мій Іван Дмитрович, "наш кормчий"... Олд скул. Зараз тільки Юра Чередниченко лишився і Вовка Величко і то Вовка в Рівному, а решта на Воробінській.
А скільки Величку років? може наш спільний знайомий)
 
Зверху