Собівартість самозаряду або "Чи воно того варте :-) "

Статус
Закрита.

Varjag229

Слідопит
Проаналізував ціни на дробові патрони 32 г. шрот №5 в "Ібісі":
- Rio Load Game NEW - 10,40 грн.;
- ТАХО - 10,92 грн.;
- S&B - 11,32 грн.;
- Remington Shurshot FW - 13,80 грн.
 

ATIS

Снайпер
Проаналізував ціни на дробові патрони 32 г. шрот №5 в "Ібісі":
- Rio Load Game NEW - 10,40 грн.;
- ТАХО - 10,92 грн.;
- S&B - 11,32 грн.;
- Remington Shurshot FW - 13,80 грн.
Свій патрон рівняю до більш дорогих..... І те не до всіх;):D
 

Vadim1721vadim

Снайпер
В цій таблиці ціну трохи виграв порох, мені банку зробили по закупці Тахо, так він коштує 700 грн. Але все ж таки....;)
Ну тогда у меня патроны совсем безплатно выходят.пресс Хорланди Апех купил на скупке металолома точно не помню уже но где то грн до 500.У Кости обненял на пресс ТЕХАН с доплатой в2000 грн. в 12 и 16 колибре.порох Сокол около кг мне подарили вместе с пыжами.гильзы 1000 шт подарил Гебельс.мерку универсальную прислал товарищь с Канады.весы заказал на алиэкспрессе жо 200 грн.дробь 40 кг была обменена на свинец(который любезно подарили друзья с шиномонтажа)с доплатой 1200 грн с доставкой НП.ну капсуля в том году брал по 0,8 грн.так что мне даже тяжело подсчитать стоимость патрона.но если это все покупать по рыночным ценам то сомнительная экономия как для одного двух охотников.
 

CheshireCat

Мисливець
Собівартість самозаряду або "Чи воно того варте :) "
У кожного буде своя відповідь на це запитання.
Залежить від задач, вподобань, вимог до якості, від бажань витратити на це час під соусом релаксу після роботи і т.п. задоволення.

RIO 7/28 продається по 8 грн в деяких місцях, якщо брати оптом.
Різниця в одну-дві гривні не варте (для мене) витраченого часу на релоад.

Ящик готових заводських патронів пристойної якості для стрільби по тарілкам або металевим мішеням (250 штук) = 2000 грн.
Скільки буде зекономлено, 250 грн?
А часу скільки буде витрачено, кілька днів посидіти вечірком по пару годин?
Не забути повдихати випаровування свинцю, до речі, дуже шкідливі для здоров'я.

Ні, дякую, я цей час проведу з родиною, з дітьми - цей час безцінний, його не купиш.
А ті 250-500 грн краще заробити.

Собівартість самозаряду або "Чи воно того варте :) "
Моя відповідь - не варте.
 

Копатыч

Зброяр

Trigal

Снайпер
Останнє редагування:

Ярослав Чечен

Слідопит
Так можно и в кино сходить с семьёй вместо охоты, если так размышлять.
Только вот хотел сказать тоже самое, но вы это сделали первее чем я.

А кому процес снаряжения не нравится, то конечно лучше купить готовых патронов, они тоже стреляют и свою функцию виполняют.
 

Fireman36

Новачок
Я хоч самокрутчик і молодий , але висловлю свою думку . Пам'ятаю ще з дитячих років як батько перед полюванням сідав за спорядження набоїв - латунь , Центробій , висічки , валянки , парафін , віск , димняк чи Сокол з підсипкою , самолитний шріт , була і папка з качкою , і товстостінний Байкал.... Вся домашня сільська робота відкладалася , бо це було своєрідним ритуалом , а ніхто з тогочасних мисливців і не помишляв про куплені набої.
Цього року і я долучився до даної справи , і , повірте на слово , признаюсь - затягує))) Напевно , на наступний рік УПС стане сходинкою , комплектуючих завжди мало , а варіантів набоїв та їх кількості стає тільки більше) А про економність - скільки тих набоїв треба середньостатистичному мисливцеві ? Тут інше .... Отож , я - повністю за релоадінг.
З повагою , Микола
 

Trigal

Снайпер
Что касается релоада - однозначно дороже, чем купить несколько пачек патронов. Ну по крайней мере могу так сказать за себя. Если учесть стоимость хрона, подмишенника, рулон бумаги 1х100м, бензин для поездок на стрельбище, сотни отстрелянных там патронов в поисках "того самого, единственного..." )) И т.д... О времени даже думать страшно.
В общем если бы купил 10 пачек нормальных патронов - был бы в плюсах однозначно :)
Но эта зараза (релоад) засасывает похлеще самой охоты )
Тут считают самокрут по 7грн. Это если купить банку пороха, сотню одесских п/к, сотню капсюлей и 3 кг дроби, накрутить 100 патронов - то да, так и выйдет примерно. А если учесть, что для поиска "идеального патрона под свой ствол" дома у релоадеров лежит видов 5-8 разного пороха, десяток + разных видов п/к, всякие войлоки-ДВП-Дианы-пробки, тысячи капсюлей разных мощностей и производителей, да дробь от мягкой до твердющей по 2-3 вида одного номера, да гильз сотни разных.... и в итоге на охоту снаряжаешь десятка два-три патронов... Да там каждый патрон гривен в 50-60 вряд ли влезет, если его итоговую себестоимость посчитать))) Это еще станок типа МЕК сюда не плюсовал ))

ПС. Для любитилей сэкономить: есть еще латунки, порох "Сильвер" и центробой ;) Вот там реально экономия получится, когда-то в старые добрые времена такой патрон в 7 копеек обходился по себестоимости :)
 

ATIS

Снайпер
Что касается релоада - однозначно дороже, чем купить несколько пачек патронов. Ну по крайней мере могу так сказать за себя. Если учесть стоимость хрона, подмишенника, рулон бумаги 1х100м, бензин для поездок на стрельбище, сотни отстрелянных там патронов в поисках "того самого, единственного..." )) И т.д... О времени даже думать страшно.
В общем если бы купил 10 пачек нормальных патронов - был бы в плюсах однозначно :)
Но эта зараза (релоад) засасывает похлеще самой охоты )
Тут считают самокрут по 7грн. Это если купить банку пороха, сотню одесских п/к, сотню капсюлей и 3 кг дроби, накрутить 100 патронов - то да, так и выйдет примерно. А если учесть, что для поиска "идеального патрона под свой ствол" дома у релоадеров лежит видов 5-8 разного пороха, десяток + разных видов п/к, всякие войлоки-ДВП-Дианы-пробки, тысячи капсюлей разных мощностей и производителей, да дробь от мягкой до твердющей по 2-3 вида одного номера, да гильз сотни разных.... и в итоге на охоту снаряжаешь десятка два-три патронов... Да там каждый патрон гривен в 50-60 вряд ли влезет, если его итоговую себестоимость посчитать))) Это еще станок типа МЕК сюда не плюсовал ))

ПС. Для любитилей сэкономить: есть еще латунки, порох "Сильвер" и центробой ;) Вот там реально экономия получится, когда-то в старые добрые времена такой патрон в 7 копеек обходился по себестоимости :)
Воно то все вірно, але заводські потрібно пристріляти також, і на пристрілку йде таж кількість набоїв. А завод набагато дорожчий. Плюс поки що мені з заводських мало який хоча б сподобався. Саме більше дістають їхні нерозкриті контейнери, а це вже невпевненість в набої.
 

CheshireCat

Мисливець
Тут считают самокрут по 7грн. Это если купить банку пороха, сотню одесских п/к, сотню капсюлей и 3 кг дроби, накрутить 100 патронов - то да, так и выйдет примерно. А если учесть, что для поиска "идеального патрона под свой ствол" дома у релоадеров лежит видов 5-8 разного пороха, десяток + разных видов п/к, всякие войлоки-ДВП-Дианы-пробки, тысячи капсюлей разных мощностей и производителей, да дробь от мягкой до твердющей по 2-3 вида одного номера, да гильз сотни разных.... и в итоге на охоту снаряжаешь десятка два-три патронов... Да там каждый патрон гривен в 50-60 вряд ли влезет, если его итоговую себестоимость посчитать))) Это еще станок типа МЕК сюда не плюсовал ))
+100
 

Trigal

Снайпер
Воно то все вірно, але заводські потрібно пристріляти також, і на пристрілку йде таж кількість набоїв. А завод набагато дорожчий. Плюс поки що мені з заводських мало який хоча б сподобався. Саме більше дістають їхні нерозкриті контейнери, а це вже невпевненість в набої.
Ну если покупать ТАХО или Рио - то да. А патроны уровня В&Р, Ремингтон и т.д.. как правило в пристрелке не нуждаются. Но и цена там будет не 10грн за выстрел. В общем у каждого свои тараканы в голове :)
 
Статус
Закрита.
Зверху