"Собачі посиденьки - про все"

ТАР

Снайпер
Это возможно, но будет дороже, чем сразу купить со щенячкой, и в результате будет "нулевка" без права разведения. Я с этой историей сталкивался, со своим первым дратом.
Попробуйте через клубы... Вам нужен просто паспорт...
У меня тогда, в 2010, получилось.
Понял, попробую. Спасибо!
 

VS1975

Снайпер
Это возможно, но будет дороже, чем сразу купить со щенячкой, и в результате будет "нулевка" без права разведения. Я с этой историей сталкивался, со своим первым дратом.
Попробуйте через клубы... Вам нужен просто паспорт...
У меня тогда, в 2010, получилось.
" Паспорт на собаку мисливської породи " видає ФМСУ на підставі " Довідки про походження мисливської собаки ", яку видало ФМСУ або КСУ. Всі інші клуби та організації такого права не мають. Не знаю за УТМР.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Всі інші клуби та організації такого права не мають
Мають! На жаль, мають! люба громадська всеукраїнська організація, у діяльності якої згадано собаківництво , має повноваження видавати паспорт - це відповідно БЗ ( не дослівно, але суть передав)
Також відповідно до законодавства, паспорт видається на підставі відомого походження ( чотирьох колінного родоводу), тобто всі нульові родословні котрі колись видавались у КСУ та ФМСУ - є такі, що суперечать законодавству!
P.S
Колишнім міністром Абрамовським, було розроблено положення, у якому повноваження по видачі паспортів на мисливських собак, мало перейти ( як це вимагає Закон) назад до Держлісагентства. Абрамовський у відставці, Держлісагентство на цьому грошей не заробить ( собаки не ліс), тому зараз вкотре виникають проблеми та маніпуляції по цьому питанню...
Так і живемо)).
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ще " два слова" про нульові родословні

У держлісагенстві, спеціалісти зараз чи то розумніші стали , чи бідніші, але штрафи за полювання без відповідного на те документу, або з таким, що не відповідає вимогам - виписують регулярно.
Хоч у цьому питанні держлісгосп - молодці)!
 

VS1975

Снайпер
Наскільки я знаю - ФМСУ видає паспорти для полювання лише на підставі своїх довідок та довідок КСУ. Можливо УТМР і видає паспорти на підставі довідок ККУ, УКФ та інших організацій.
 

Зверобой 60

Мисливець
УООР еще с истоков своего существования обьединила любителей охотничьих собак и проводила серьезную работу в этом направлении.Тоесть они были первыми и стаж работы в их огромный.И не факт что при сегодняшнем беззаконии и правовом нигилизме может появиться следующая организация например Клуб правильной охоты с охотничьими собаками Украины и пролоббировав внесет изменения в действующий Б.З.Украины.На основании которого уже только они будут иметь право выдавать родословные и паспорта на охотничьих собак.А ФМСУ и КСУ так же как УООР сегодня будут сосать лапу.ИМХО.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Кінологічна діяльність організацій не повинна базуватися лише на видачі паспортів! Окрім видачі паспортів є багато важливіші завдання!
Колись ( до появи ФМСУ), до прикладу звання експерта- кінолога можна було отримати лише у держлісагенстві!!! - і це я вважаю правильним, так само як те, що видачею паспортів повинен займатися державний орган , що реалізує політику у сфері мисливського та лісового господарства.
Ці всі нюанси, були і є прописані і законодавстві проблема в тім , що цей же орган державної влади, забив на цю справу.
Коли держлісагенство, почне у повній мірі виконувати вимоги чинного законодавства, та займатися своїми зобов'язаннями, тоді автоматично відпаде багато питань, що стосуються мисливського собаківництва!

P.S
Абрамовський, був чи не єдиним міністром з часів незалежності, який вів вірну державну політику, що стосується мисливського собаківництва!!!!. Але в силу певних обставин дав задню.
 

Volanat

Мисливець
" Паспорт на собаку мисливської породи " видає ФМСУ на підставі " Довідки про походження мисливської собаки ", яку видало ФМСУ або КСУ. Всі інші клуби та організації такого права не мають. Не знаю за УТМР.
При всем уважении к Вам.
Из сказанного Вами следует - Вы знаете, что ФМСУ выдает паспорта, не более.
Сейчас я наверное открою ящик Пандоры, но не могу не высказать свое лично мнение по этому поводу.
1. Собаки охотничьих пород появились потому, что охотники брали с собой на охоту собак, а так как дармоедов никто не кормил, оставались лучшие и так появились породы собак и не было у них паспортов с родословными.
2. Наличие паспорта СОП с тобой на охоте это нормально, закон разрешает охоту с собаками только охотничьих пород (имхо, дураков хватает, могут и с добером выйти, он тоже классный только к выстрелу и оружию может иметь совсем другое отношение).
3. Попытки ФМСУ монополизировать выдачу паспортов СОП - просто бизнес и ничего другого, дело ведь не в выдаче корочки, а в цене щенков.
4. Если думать об этом вопросе не со стороны корыстных интересов, а со стороны порядка и безопасности на охоте, было бы правильно выдавать паспорта (наверное гос лесом) на основании документа подтверждающего породность, а это, наряду с родословной, могло бы быть и экспертное заключение.
5. Был комментарий в теме об ужесточении проверок собачьих паспортов, это великолепно, вот только могут проверить исключительно наличие документа установленного образца и соответствие собаки документу (фото). В законе не прописано монопольное право ФМСУ на выдачу данного документа.

Повторюсь, у меня, сейчас (с 2013) собака с полным пакетом документов, предыдущий был с клубным паспортом. Разницы в охотничьих качествах нет. Вопросов к тому паспорту не возникло ни разу (правда в хозяйство к Голубченко на охоту не ездил, там говорят пускали только со своими ФОСУшными доками).
Почему сейчас собака с доками? Да просто какого щенка нашел, такого и взял (в Украине на тот момент в доступе было два выводка и подрощеный в Бердянске). Может плохо искал, но был не сезон, начало ноября...
 

VS1975

Снайпер
Я тільки ЗА, щоб паспорти видавали на підставі довідки про належність собаки до мисливської породи. Але маємо те, що маємо.
 

ТАР

Снайпер
Ще " два слова" про нульові родословні

У держлісагенстві, спеціалісти зараз чи то розумніші стали , чи бідніші, але штрафи за полювання без відповідного на те документу, або з таким, що не відповідає вимогам - виписують регулярно.
Хоч у цьому питанні держлісгосп - молодці)!
Я правильно зрозумів, що з паспортом "без права на в'язку" можуть проток виписати?
 

VS1975

Снайпер
Я правильно зрозумів, що з паспортом "без права на в'язку" можуть проток виписати?
Ні, не правильно. На полюванні потрібно мати " Паспорт на собаку мисливської породи ", якщо полювання проводиться з собакою. Ніяких родоводів для полювання не потрібно. Вам потрібно отримати паспорт. Такий, як на фото. Або УТМРівський. Паспорт не дає права для розведення. Він тільки для полювання. Саме те, що Вам потрібно.
20220212_092407.jpg
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Я правильно зрозумів, що з паспортом "без права на в'язку" можуть проток виписати?

Я правильно зрозумів, що з паспортом "без права на в'язку" можуть проток виписати?
Так, Ви все вірно зрозуміли, і не тільки у Вас будуть проблеми, а ще й у особи котра видала такий паспорт!
Спробую, ще раз пояснити:
Відповідно до наказу #31 від 12.03.2004 Про затвердження Порядку видачі паспортів на собак мисливських порід , паспорт видається лише на підставі довідки про походження, або родоводу. У Вашому випадку у графі походження, Батьки , буде стояти Z, тобто без відомого походження, а це автоматично порушення!, поняття " без права в'язки" не існує!,
Такі паспорти " без права в'язки" нажаль подекуди видавались, у системі УТМР, не грамотними кінологами, котрі за гроші готові на все. ВР УТМР, провела роботу по цьому питанню, було звільнено ряд обласних кінологів і не тільки! Станом на сьогодні в системі УТМР, ведеться чіткий облік по видачі паспортів на мисливських собак!, Всі маніпуляції проводяться лише в рамках закону.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Всим привіт.
Козаки, підкажіть де в Черкаській або Київській Обл, можна притравити собак по (кабану або борсуку).
Дякую
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Якщо будуть заперечення моєму баченню - радий буду спілкуватися)
 
Зверху